Wyposażenie łazienki. Nowa deszczownica firmy Dornbracht do nowoczesnej łazienki

2013-03-22 18:55
Technologia Sensory Sky firmy Dornbracht
Autor: Dornbracht Technologia Sensory Sky firmy Dornbracht

Firma Dornbracht wprowadza nowości do wyposażenia łazienki. Sensory Sky, Smart Water i nowe, specjalne dysze to funkcje nowej deszczownicy, która jest propozycją do wyposażenia nowoczesnej łazienki.

Technologia Sensory Sky – kąpiel pod deszczownicą pobudzająca zmysły

Technologia Sensory Sky, według firmy Dornbracht - producenta armatury i wyposażenia do łazienek oraz kuchni - pozwoli podczas kąpieli poczuć się jak pod gołym niebem. Płaska deszczownica o dużej powierzchni wyposażona jest w oddzielne dysze do natrysku głowy i ciała, a także dyszę wytwarzającą kurtynę deszczu, dyszę wytwarzającą mgłę oraz oświetlenie i funkcję dozowania esencji zapachowych. Różnorodne rodzaje strumieni wody, mgła, oświetlenie i zapachy tworzą razem kompozycje nspirowane różnymi zjawiskami przyrody.

Nowoczesna łazienka: personal needs, individual spaces – specjalne dysze

Specjalne dysze Dornbracht dostosowują się do indywidualnych potrzeb człowieka w zależności od wykonywanej czynności: obrotowa wylewka na umywalce umożliwia wygodne płukanie jamy ustnej, natrysk ręczny ułatwia mycie włosów, z kolei dzięki wyciaganej dyszy polewanie ramion i czoła jest bardzo wygodne. Oprócz standardowej, ręcznej obsługi wszystkie dysze mogą być sterowane poprzez cyfrowe elementy obsługowe Smart Tools.

Smart Water – zaawansowany system zarządzania łazienką

Smart Water firmy Dornbracht oznacza cyfryzację łazienki. To inteligentny system, który łączy ze sobą główne komponenty w łazience, co zapewnia wygodę i indywidualizację ich zastosowania. Podstawą systemu są opracowane przez firmę Dornbracht Smart Tools, czyli dwa pokrętła do sterowania temperaturą i ilością wody oraz czytelny wyświetlacz dotykowy z funkcją przełączania. Obsługa Smart Tools jest intuicyjna.

Technologia Smart Water firmy Dornbracht
Autor: Dornbracht Technologia Smart Water firmy Dornbracht. Interfejs składa się z dwóch pokręteł do sterowania temperaturą i ilością wody oraz wyświetlacza dotykowego z funkcją przełączania
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej