Wyposażenie łazienki. Nowa deszczownica firmy Dornbracht do nowoczesnej łazienki

2013-03-22 18:55
Technologia Sensory Sky firmy Dornbracht
Autor: Dornbracht Technologia Sensory Sky firmy Dornbracht

Firma Dornbracht wprowadza nowości do wyposażenia łazienki. Sensory Sky, Smart Water i nowe, specjalne dysze to funkcje nowej deszczownicy, która jest propozycją do wyposażenia nowoczesnej łazienki.

Technologia Sensory Sky – kąpiel pod deszczownicą pobudzająca zmysły

Technologia Sensory Sky, według firmy Dornbracht - producenta armatury i wyposażenia do łazienek oraz kuchni - pozwoli podczas kąpieli poczuć się jak pod gołym niebem. Płaska deszczownica o dużej powierzchni wyposażona jest w oddzielne dysze do natrysku głowy i ciała, a także dyszę wytwarzającą kurtynę deszczu, dyszę wytwarzającą mgłę oraz oświetlenie i funkcję dozowania esencji zapachowych. Różnorodne rodzaje strumieni wody, mgła, oświetlenie i zapachy tworzą razem kompozycje nspirowane różnymi zjawiskami przyrody.

Nowoczesna łazienka: personal needs, individual spaces – specjalne dysze

Specjalne dysze Dornbracht dostosowują się do indywidualnych potrzeb człowieka w zależności od wykonywanej czynności: obrotowa wylewka na umywalce umożliwia wygodne płukanie jamy ustnej, natrysk ręczny ułatwia mycie włosów, z kolei dzięki wyciaganej dyszy polewanie ramion i czoła jest bardzo wygodne. Oprócz standardowej, ręcznej obsługi wszystkie dysze mogą być sterowane poprzez cyfrowe elementy obsługowe Smart Tools.

Smart Water – zaawansowany system zarządzania łazienką

Smart Water firmy Dornbracht oznacza cyfryzację łazienki. To inteligentny system, który łączy ze sobą główne komponenty w łazience, co zapewnia wygodę i indywidualizację ich zastosowania. Podstawą systemu są opracowane przez firmę Dornbracht Smart Tools, czyli dwa pokrętła do sterowania temperaturą i ilością wody oraz czytelny wyświetlacz dotykowy z funkcją przełączania. Obsługa Smart Tools jest intuicyjna.

Technologia Smart Water firmy Dornbracht
Autor: Dornbracht Technologia Smart Water firmy Dornbracht. Interfejs składa się z dwóch pokręteł do sterowania temperaturą i ilością wody oraz wyświetlacza dotykowego z funkcją przełączania
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej