Wanna z drewna Laguna - wyrafinowane piękno i energia

2014-01-29 12:27
wloskie wanny z drewna
Autor: Alegna Kształt wanny w połączeniu z pięknym rysunkiem drewna sprawia, że wanna Laguna może stanowić jedyną ozdobę łazienki.

Mimo że wanny z drewna nie są już rzadkością, wanna Laguna projektu włoskiej firmy Alegna jest warta pokazania. Jej prosty kształt w połączeniu z rysunkiem drewna sprawia, że może być prawdziwą ozdobą nowoczesnej łazienki.

Wanna Laguna wykonana jest z litego drewna, poddanego obróbce i impregnacji pod wysokim ciśnieniem. Projektanci z włoskiej firmy Alegna oferują te piękne wanny w dowolnym rozmiarze. Do wyboru są kształty prostokątne, owalne lub okrągłe. Istnieje również kilka możliwości wykończenia powierzchni wanny, zarówno jeśli chodzi o kolor, jak i połysk. Każda wanna Laguna powstaje na indywidualne zamówienie. Na pewno wygląd tej wanny może być inspiracją przy projektach nowoczesnych łazienek.

Poza pięknym wyglądem wanny z drewna mają cały szereg bardziej praktycznych zalet. Kąpiel w wannie drewnianej jest o wiele przyjemniejsza i bardziej relaksująca, niż w wannach żeliwnych czy akrylowych. Drewno słabo przewodzi ciepło, dlatego w wannie dłużej się utrzymuje odpowiednia temperatura wody. Wanny drewniane mają korzystny wpływ na organizm człowieka, są także hipoalergiczne.

Dodatkowo włoscy projektanci zapewniają, że produkowane przez nich wanny z drewna można myć zwykłymi środkami czystości. Drewniane wanny są produktami ekologicznymi, ulegającymi całkowitej biodegradacji.

Oprócz wanien Alegna produkuje także umywalki i meble łazienkowe z drewna, które również wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Wanny i umywalki z drewna mają od 40-60 lat gwarancji!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej