Umywalki z konglomeratu z nowym rozwiązaniem dna i odpływu

2016-08-09 16:45
umywalka łazienkowa z konglomeratu
Autor: Technistone Umywalka z konglomeratu ze skośnym dnem i odpływem w formie szczeliny

Umywalki łazienkowe z konglomeratu kwarcowego ze skośnym dnem oraz nowym rodzajem odpływu, to propozycja Technistone. Czyżby to nowy kierunek w projektowaniu umywalek łazienkowych?

Umywalki łazienkowe Technistone zintegrowane są z blatem - prostokątny otwór wycinany jest w konglomeratowym blacie, a spód formowany pod odpowiednim kątem. Na dnie umywalki formowana jest również szczelina, która pełni funkcję praktycznego odpływu.

Na uwagę zasługuje nie tylko forma umywalki łazienkowej, ale także sam materiał, z którego jest wykonana. Konglomerat kwarcowy to ulepszony techniecznie kamień naturalny - trwały, odporny na zarysowania czy uderzenia. Dodatkowo jest wodoodporny, a jego powierzchnia antybakteryjna. Ponadto konglomerat ma trwały kolor i jest łatwy do utrzymania w czystości. Jego powierzchnia jest delikatna i przyjemna w dotyku.

Umywalki łazienkowe oferowane są w bogatej palecie kolorów, od śnieżnobiałej powierzchni Crystal Absolute White, przez utrzymaną w stylizacji glamour linię Starlight, charakteryzującą się zawartością szkła i połyskujących zwierciadeł, aż po kolekcję Noble, imitującą klasyczne marmury.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej