Toaleta ViFresh od Villeroy & Boch

2016-10-21 12:32
miska WC ViFresh
Autor: Villeroy & Boch Zasada działania mechanizmu ViFresh

Do odświeżającego spłukiwania toalety stosuje się różnego typu przyklejane na ceramice żele czy zawieszki. Villeroy & Boch opracował nowe rozwiązanie spłukiwania miski WC.

Villeroy & Boch zamiast widocznych zawieszek zapachowych i dezynfekujących, czy przyklejanych kostek żelowych proponuje zintegrowany z miską WC pojemnik na środek odświeżający (kostkę lub żel) do spłukiwania toalety. Pod względem wzornictwa i funkcjonalności ViFresh dostosowany jest do bezrantowych misek WC z technologią DirectFlush i dostępny dla miski z kolekcji Subway 2.0.
Komora ViFresh umieszczona jest przy dopływie wody, tuż za deską sedesową. Zaślepka do niej oferowana jest w wersji białej lub chromowanej. W trakcie każdego spłukiwania woda pobiera jednakową ilość środka czyszczącego i rozprowadza go równomiernie w całej misce WC. Pojemnik, w którym umieszcza się kostkę, można z łatwością wyjąć, umyć i uzupełnić, co ważne, nie dotykając wnętrza muszli.

miska ustępowa
Autor: Villeroy & Boch Miska WC z komorą ViFresh na środek dezynfekujący
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej