Toaleta myjąca AquaClean Mera

2015-04-20 14:42
toaleta myjąca
Autor: Geberit Toaleta myjąca AquaClean Mera - nowoczesne technologie ukryto w podwieszanej, ceramicznej misce o opływowym kształcie. Osłona WC-kompaktu jest chromowana

Geberit wprowadza nowy model podwieszanej toalety myjącej AquaClean Mera - połączenia WC-kompaktu z bidetem. Mycie podgrzewaną wodą, masaż, suszenie, to tylko niektóre funkcje tego nowoczesnego urządzenia sanitarnego. Projekt toalety myjącej opracował dla firmy Geberit Christoph Behling.

Co potrafi toaleta myjąca AquaClean Mera?

Najnowsze urządzenie sanitarne - toaleta myjąca AquaClean Mera wyposażona jest w innowacyjną technologię mycia WhirlSpray - mycie dwiema dyszami. Oddzielny natrysk do higieny intymnej dla kobiet wyróżnia się łagodnym strumieniem wody i znacznie ułatwia codzienne korzystanie z toalety. Woda wzbogacona o domieszkę powietrza twarzą natrysk, który myje i jednocześnie masuje. Funkcja mycia włącza się w momencie, gdy użytkowanik siada na desce. Toaleta myjąca wyposażona jest również w dyszę suszącą.
Tolaletę myjącą wyposażono także w funkcję cichego i dokładnego spłukiwania dzięki asymetrycznej geometrii wnętrza bezkołnierzowej miski ceramicznej z technologią TurboFlush. Urządzenie ceramiczne wyróżnia też specjalna powłoka zapobiegająca osadzaniu się brudu.
Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza zanim przedostanie się do pomieszczenia, dzięki czemu nie ma możliwości rozprzestrzeniania się nieprzyjemnych zapachów w łazience. System odciągania zapachów uruchamia się automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej.

Dodatkowe funkcje toalety myjącej

  • funkcja Welcome - podgrzewanie deski oraz wody - funkcja zapewniająca mycie ciepłym strumieniem wody w optymalnej temperaturze,
  • automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej,
  • podświetlenie dolnej krawędzi urządzenia sanitarnego.

Wszystkie funkcje włącza czujnik wykrywania użytkownika, który poprzez zdalne sterowanie programuje i zapisuje w pamięci osobiste ustawienia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej