System KAN-therm ultraPRESS - innowacja w ofercie KAN

2022-09-01 1:46 Materiał sponsorowany
System ultraPRESS - innowacja w ofercie KAN
Autor: KAN-therm System KAN-therm ultraPRESS jest w pełni kompatybilny i zastępowalny z dotychczasowym Systemem KAN-therm PRESS, zarówno w zakresie złączek jak i rur

Doskonale znany i sprawdzony w praktyce w niejednej realizacji system KAN-therm Press przeszedł „ultra” metamorfozę, aby w jeszcze większym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów i biznesowych partnerów marki. Czym zatem wyróżnia się system KAN-therm ultraPRESS?

Do największych zalet systemu KAN-therm Press zaliczyć można uniwersalność, a także niezwykle wysoką jakość wykonania, pozwalającą wykorzystać go nawet w najbardziej skomplikowanych realizacjach. Niewątpliwą zaletą systemu jest również bezpieczeństwo, które zapewniają złączki z funkcją LBP (Leak Before Press) sygnalizujące niezaprasowane połączenie.

System KAN-therm ultraPRESS - nowość w ofercie KAN

System KAN-therm ultraPRESS zbudowany jest na solidnym fundamencie poprzednika KAN-therm Press.

Różnicą, którą zobaczymy już na pierwszy rzut oka, jest nowa kolorystyka złączek, wykonanych z jasnego PPSU.

Złączki mosiężne zostały uzupełnione o typoszereg w średnicy 32x3 mm.

Aby jak najbardziej ułatwić prace instalacyjne, firma oddała do dyspozycji klientów także spersonalizowane narzędzia KAN, składające się z trzech kompletów urządzeń ze szczękami U i TH, wyposażonych w funkcję automatycznego cofania szczęk.

Ponadto system KAN-therm ultraPRESS jest dystrybuowany w czytelniejszych opakowaniach.

Warto wspomnieć także o odświeżonych oznaczeniach rur, które ułatwiają ich odpowiednią identyfikację. Elementy systemu KAN-therm ultraPRESS mają te same numery katalogowe i ceny co jego poprzednik.

Dzięki tym zmianom poszczególne elementy składające się na system KAN-therm ultraPRESS uzyskały nowy, spójny wygląd.

Warto dodać, że system KAN-therm ultraPRESS jest w pełni kompatybilny i zastępowalny z dotychczasowym systemem KAN-therm PRESS, zarówno w zakresie złączek jak i rur.

Co więcej, sam proces ich produkcji sprawił, iż firma o 50% zredukowała powstawanie odpadów technologicznych, które nie podlegają recyclingowi.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej