System KAN-therm ultraPRESS - innowacja w ofercie KAN

2022-09-01 1:46 Materiał sponsorowany
System ultraPRESS - innowacja w ofercie KAN
Autor: KAN-therm System KAN-therm ultraPRESS jest w pełni kompatybilny i zastępowalny z dotychczasowym Systemem KAN-therm PRESS, zarówno w zakresie złączek jak i rur

Doskonale znany i sprawdzony w praktyce w niejednej realizacji system KAN-therm Press przeszedł „ultra” metamorfozę, aby w jeszcze większym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów i biznesowych partnerów marki. Czym zatem wyróżnia się system KAN-therm ultraPRESS?

Do największych zalet systemu KAN-therm Press zaliczyć można uniwersalność, a także niezwykle wysoką jakość wykonania, pozwalającą wykorzystać go nawet w najbardziej skomplikowanych realizacjach. Niewątpliwą zaletą systemu jest również bezpieczeństwo, które zapewniają złączki z funkcją LBP (Leak Before Press) sygnalizujące niezaprasowane połączenie.

System KAN-therm ultraPRESS - nowość w ofercie KAN

System KAN-therm ultraPRESS zbudowany jest na solidnym fundamencie poprzednika KAN-therm Press.

Różnicą, którą zobaczymy już na pierwszy rzut oka, jest nowa kolorystyka złączek, wykonanych z jasnego PPSU.

Złączki mosiężne zostały uzupełnione o typoszereg w średnicy 32x3 mm.

Aby jak najbardziej ułatwić prace instalacyjne, firma oddała do dyspozycji klientów także spersonalizowane narzędzia KAN, składające się z trzech kompletów urządzeń ze szczękami U i TH, wyposażonych w funkcję automatycznego cofania szczęk.

Ponadto system KAN-therm ultraPRESS jest dystrybuowany w czytelniejszych opakowaniach.

Warto wspomnieć także o odświeżonych oznaczeniach rur, które ułatwiają ich odpowiednią identyfikację. Elementy systemu KAN-therm ultraPRESS mają te same numery katalogowe i ceny co jego poprzednik.

Dzięki tym zmianom poszczególne elementy składające się na system KAN-therm ultraPRESS uzyskały nowy, spójny wygląd.

Warto dodać, że system KAN-therm ultraPRESS jest w pełni kompatybilny i zastępowalny z dotychczasowym systemem KAN-therm PRESS, zarówno w zakresie złączek jak i rur.

Co więcej, sam proces ich produkcji sprawił, iż firma o 50% zredukowała powstawanie odpadów technologicznych, które nie podlegają recyclingowi.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej