Spłuczki ciśnieniowe SCHELLOMAT

2015-10-06 11:55
spłuczka ciśnieniowa WC
Autor: SCHELL Korpus naściennej spłuczki SCHELLOMAT zaprojektowano w kształcie walca. Symetryczne podziały korpusu sprawiają, że wygląda nowocześnie. Przewidziano także łatwy dostęp do urządzenia sanitarnego w przypadku konieczności serwisowania

Serię spłuczek ciśnieniowych do toalet publicznych wprowadza firma SCHELL. Spłuczki ciśnieniowe spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia się armaturze sanitarnej w przestrzeni publicznej - trwałość, oszczędność i łatwość użytkowania.

Spłuczki ciśnieniowe SCHELLOMAT łączą w sobie wszystkie najważniejsze zalety armatury sanitarnej przeznaczonej do toalet publicznych: są odporne na uszkodzenia mechaniczne, oszczędzają wodę, wyróżnia je także nowoczesne wzornictwo.

Budowa spłuczki ciśnieniowej

W spłuczce ciśnieniowej SCHELLOMAT zastosowano wkład z tworzywa sztucznego, odpornego na korozję. Automatyczna iglica czyści dyszę, zapewniając bezawaryjne działanie urządzenia. Korpus został wykonany w całości z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. Spłuczka jest uruchamiana przyciskiem na szczycie korpusu. Urządzenie sanitarne w wersji SCHELLOMAT SILENT ECO wyposażono dodatkowo w mechanizm spłukiwania oszczędnościowego, w którym nastawna ilość wody spłukującej wynosi 3 litry. Wraz z niskim przepływem wody w zakresie 1,0-1,3 l/s pozwala to na ograniczenie jej zużycia. Spłuczka ciśnieniowa działa wyjątkowo cicho - I klasa szumów.

Ceny armatury sanitarnej:
Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT BASIC - od 299,28 do 526,36 zł
Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT SILENT ECO - od 598,14 do 708,96 zł

spłuczka ciśnieniowa
Autor: SCHELL Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT SILENT ECO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej