Schell Celis E - bateria elektroniczna z przedłużonym korpusem

2015-06-24 15:06
bateria umywalkowa bezdotykowa
Autor: SCHELL Elektroniczna bateria stojąca Schell Celis E

Schell Celis E to elektroniczna bateria stojąca przeznaczona do umywalek nablatowych i montażu w blacie. W przypadku wyższej umywalki, istnieje możliwość przedłużenia korpusu baterii.

Elektroniczna bateria stojąca Schell Celis E, uruchamiana bezdotykowo, zapewnia elestyczne możliwości montażowe włącznie z opcją podwyższenia korpusu o dodatkowe 140 mm, dzięki czemu można ją dopasować do niemal każdego rodzaju nablatowej umywalki.

Bateria uruchamia strumień wody w momencie zarejestrowania przez fotokomórkę ruchu rąk w pobliżu wylewki, a wyłącza po ich wycofaniu. Po prawej stronie korpusu baterii elektronicznej zlokalizowano poręczną dźwignię, za pomocą której można dodatkowo regulować temperaturę wody.

Korpus baterii umywalkowej jest dość masywny, a jej wylewka nieco spłaszczona. W baterii zastosowano także rozwiązania zapewniające oszczędność wody i higienę. Dzięki regulowanemu czasowi wypływu wody oraz niskiemu natężeniu przepływu na poziomie 5 l/min bateria umywalkowa pozwala ograniczyć zużycie wody nawet o 62% w porównaniu ze zwykłymi modelami jednouchwytowymi. Ponadto co 24 godziny od ostatniego użycia uruchamiana jest funkcja płukania antystagnacyjnego, które zapobiega rozwojowi drobnoustrojów.

Cena umywalkowej baterii elektronicznej Schell Celis E to 1161 zł.
Cena przedłużki do korpusu baterii: 249 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej