Schell Celis E - bateria elektroniczna z przedłużonym korpusem

2015-06-24 15:06
bateria umywalkowa bezdotykowa
Autor: SCHELL Elektroniczna bateria stojąca Schell Celis E

Schell Celis E to elektroniczna bateria stojąca przeznaczona do umywalek nablatowych i montażu w blacie. W przypadku wyższej umywalki, istnieje możliwość przedłużenia korpusu baterii.

Elektroniczna bateria stojąca Schell Celis E, uruchamiana bezdotykowo, zapewnia elestyczne możliwości montażowe włącznie z opcją podwyższenia korpusu o dodatkowe 140 mm, dzięki czemu można ją dopasować do niemal każdego rodzaju nablatowej umywalki.

Bateria uruchamia strumień wody w momencie zarejestrowania przez fotokomórkę ruchu rąk w pobliżu wylewki, a wyłącza po ich wycofaniu. Po prawej stronie korpusu baterii elektronicznej zlokalizowano poręczną dźwignię, za pomocą której można dodatkowo regulować temperaturę wody.

Korpus baterii umywalkowej jest dość masywny, a jej wylewka nieco spłaszczona. W baterii zastosowano także rozwiązania zapewniające oszczędność wody i higienę. Dzięki regulowanemu czasowi wypływu wody oraz niskiemu natężeniu przepływu na poziomie 5 l/min bateria umywalkowa pozwala ograniczyć zużycie wody nawet o 62% w porównaniu ze zwykłymi modelami jednouchwytowymi. Ponadto co 24 godziny od ostatniego użycia uruchamiana jest funkcja płukania antystagnacyjnego, które zapobiega rozwojowi drobnoustrojów.

Cena umywalkowej baterii elektronicznej Schell Celis E to 1161 zł.
Cena przedłużki do korpusu baterii: 249 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej