Sanicubic 1 VX - urządzenie do przepompowywania ścieków

2019-09-05 9:33
przepompownia ścieków
Autor: SFA Nowa model przepompowni scieków Sanicubic 1 VX

Do serii urządzeń Sanicubic, służących do przepompowywania ścieków szarych i czarnych, dołączył nowy model kompaktowej przepompowni - Sanicubic 1 VX. Urządzenia można podłączyć do kilku pomieszczeń sanitarnych.

Przepompownia Sanicubic 1 VX

Projektanci z firmy SFA opracowali nowe urządzenie do przepompowywania ścieków, które ma kompaktowe wymiary, a jednocześnie silnik dużej mocy z pompą typu VORTEX o wolnym przelocie 50 mm. Pompa jest wygodna w obsłudze i montażu, nie wymaga do instalacji dużo miejsca. W nowym modelu zapewniono łatwy dostęp do prac serwisowych, jak np. wymiana silników czy elementów sterowania. Zajmuje to tylko kilka minut.

silnik w przepompowni ścieków
Autor: SFA Silnik w Sanicubic 1 VX

Zaletą Sanicubic jest automatyczna praca z systemem sterowania i monitorowania umieszczonym poza urządzeniem. Zbiornik wyróżnia najwyższa klasa ochrony IP68, co umożliwia montaż w studzienkach czy szachtach technologicznych, nawet w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem.

zbiornik przepompowni ścieków
Autor: SFA Urządzenie może przetłaczać ścieki szare i czarne na wysokość do 10 m

Parametry tłoczenia oraz wydajność nowej przepompowni plasują ją w czołówce modeli dostępnych na rynku. Urządzenie może przetłaczać ścieki szare i czarne na wysokość do 10 m przy zastosowaniu rury tłocznej DN 80 lub do 6 m przy rurze DN 100, a maksymalna wydajność wynosi aż 20 m³/h.

Dzięki parametrom technicznym oraz wydajności, przepompownia polecana jest do budynków komercyjnych, takich jak restauracje, bary, hotele, czyli miejsc, w których ważna jest niezawodność i ciągłość pracy urządzenia tłoczącego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej