Sanicubic 1 VX - urządzenie do przepompowywania ścieków

2019-09-05 9:33
przepompownia ścieków
Autor: SFA Nowa model przepompowni scieków Sanicubic 1 VX

Do serii urządzeń Sanicubic, służących do przepompowywania ścieków szarych i czarnych, dołączył nowy model kompaktowej przepompowni - Sanicubic 1 VX. Urządzenia można podłączyć do kilku pomieszczeń sanitarnych.

Przepompownia Sanicubic 1 VX

Projektanci z firmy SFA opracowali nowe urządzenie do przepompowywania ścieków, które ma kompaktowe wymiary, a jednocześnie silnik dużej mocy z pompą typu VORTEX o wolnym przelocie 50 mm. Pompa jest wygodna w obsłudze i montażu, nie wymaga do instalacji dużo miejsca. W nowym modelu zapewniono łatwy dostęp do prac serwisowych, jak np. wymiana silników czy elementów sterowania. Zajmuje to tylko kilka minut.

silnik w przepompowni ścieków
Autor: SFA Silnik w Sanicubic 1 VX

Zaletą Sanicubic jest automatyczna praca z systemem sterowania i monitorowania umieszczonym poza urządzeniem. Zbiornik wyróżnia najwyższa klasa ochrony IP68, co umożliwia montaż w studzienkach czy szachtach technologicznych, nawet w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem.

zbiornik przepompowni ścieków
Autor: SFA Urządzenie może przetłaczać ścieki szare i czarne na wysokość do 10 m

Parametry tłoczenia oraz wydajność nowej przepompowni plasują ją w czołówce modeli dostępnych na rynku. Urządzenie może przetłaczać ścieki szare i czarne na wysokość do 10 m przy zastosowaniu rury tłocznej DN 80 lub do 6 m przy rurze DN 100, a maksymalna wydajność wynosi aż 20 m³/h.

Dzięki parametrom technicznym oraz wydajności, przepompownia polecana jest do budynków komercyjnych, takich jak restauracje, bary, hotele, czyli miejsc, w których ważna jest niezawodność i ciągłość pracy urządzenia tłoczącego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej