Rimfree® – ekologiczne rozwiązania dla misek WC

2016-05-09 16:50
bezkołnierzowa ceramika sanitarna
Autor: brak danych

Celem projektantów ceramiki sanitarnej jest nie tylko nadanie urządzeniom atrakcyjnych wizualnie form, ale także ich funkcjonalność i wysoki poziom higieny. Te kryteria właśnie spełniają bezkołnierzowe miski WC, stworzone w oparciu o opatentowaną technologię Rimfree®. Co kryje się pod tym pojęciem?

Rozwiązania, które zapewniają odpowiedni poziom higieny i spełniają wszelkie wymagania sanitarne zostały opatentowane przez markę KOŁO i zamknięte w technologii Rimfree®. Określenie Rimfree® to połączenie powstałe z dwóch angielskich słów – „rim”, które oznacza kołnierz, obrzeże oraz „free”, które oznacza wolny. Dlatego mówimy, że miski KOŁO są bezkołnierzowe i pozbawione wszelkich rantów.

Technologia Rimfree® w praktyce

Oryginalne Rimfree®, to coś dużo więcej niż nowocześnie zaprojektowana, uproszczona forma ceramiki łazienkowej. To przede wszystkim łatwość w utrzymaniu higieny. Sekret technologii Rimfree® tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca urządzenie sanitarne dostaje się do niego ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, a delikatnie spływa po jej rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. System spłukujący efektywnie opłukuje całą misę, pozostawiając ją idealnie czystą. Dodatkowo, każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co łatwo ją w razie potrzeby wyczyścić. Brud nie zbiera się w niepotrzebnych zakamarkach i rantach. Brak kołnierza, to brak bakterii i brudu, a ceramika sanitarna zawsze wygląda estetycznie.

bekołnierzowa miska WC
Autor: KOłO Miska WC w technologii Rimfree® - żadnych rantów i zagłębień

Co ważne, bezkołnierzowe rozwiązania pozwala także dbać o środowisko naturalne. Dzięki technologii Rimfree® można zrezygnować z używania silnych detergentów do czyszczenia toalety. Wystarczy delikatne przetarcie muszli, aby zachować odpowiedni poziom higieny. Produkty dostosowane są do spłukiwania 2/4 l, co zmniejsza zużycie wody.

Ceramika sanitarna w technologii Rimfree® mnadaje sie do montażu z każdym rodzajem stelaża podtynkowego. Na rynku dostępne są również miski WC wolno stojące, które bez problemu można zainstalować w przypadku mniejszego remontu łazienki. Każda z misek dodatkowo pokryta jest specjalną powłoką Reflex, która ułatwia utrzymanie ich w czystości.

W produktach marki KOŁO technologia Rimfree® staje się standardem, który wyróżnia markę na tle konkurencji. Miski bezkołnierzowe dostępne są w seriach KOŁO: Life!, Traffic, Style, Nova Pro, Nova Pro bez barier, 4U, iCon, iCon XS, Renova nr 1, Renova nr 1 Plan.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej