Rimfree® – ekologiczne rozwiązania dla misek WC

2016-05-09 16:50
bezkołnierzowa ceramika sanitarna
Autor: brak danych

Celem projektantów ceramiki sanitarnej jest nie tylko nadanie urządzeniom atrakcyjnych wizualnie form, ale także ich funkcjonalność i wysoki poziom higieny. Te kryteria właśnie spełniają bezkołnierzowe miski WC, stworzone w oparciu o opatentowaną technologię Rimfree®. Co kryje się pod tym pojęciem?

Rozwiązania, które zapewniają odpowiedni poziom higieny i spełniają wszelkie wymagania sanitarne zostały opatentowane przez markę KOŁO i zamknięte w technologii Rimfree®. Określenie Rimfree® to połączenie powstałe z dwóch angielskich słów – „rim”, które oznacza kołnierz, obrzeże oraz „free”, które oznacza wolny. Dlatego mówimy, że miski KOŁO są bezkołnierzowe i pozbawione wszelkich rantów.

Technologia Rimfree® w praktyce

Oryginalne Rimfree®, to coś dużo więcej niż nowocześnie zaprojektowana, uproszczona forma ceramiki łazienkowej. To przede wszystkim łatwość w utrzymaniu higieny. Sekret technologii Rimfree® tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca urządzenie sanitarne dostaje się do niego ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, a delikatnie spływa po jej rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. System spłukujący efektywnie opłukuje całą misę, pozostawiając ją idealnie czystą. Dodatkowo, każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co łatwo ją w razie potrzeby wyczyścić. Brud nie zbiera się w niepotrzebnych zakamarkach i rantach. Brak kołnierza, to brak bakterii i brudu, a ceramika sanitarna zawsze wygląda estetycznie.

bekołnierzowa miska WC
Autor: KOłO Miska WC w technologii Rimfree® - żadnych rantów i zagłębień

Co ważne, bezkołnierzowe rozwiązania pozwala także dbać o środowisko naturalne. Dzięki technologii Rimfree® można zrezygnować z używania silnych detergentów do czyszczenia toalety. Wystarczy delikatne przetarcie muszli, aby zachować odpowiedni poziom higieny. Produkty dostosowane są do spłukiwania 2/4 l, co zmniejsza zużycie wody.

Ceramika sanitarna w technologii Rimfree® mnadaje sie do montażu z każdym rodzajem stelaża podtynkowego. Na rynku dostępne są również miski WC wolno stojące, które bez problemu można zainstalować w przypadku mniejszego remontu łazienki. Każda z misek dodatkowo pokryta jest specjalną powłoką Reflex, która ułatwia utrzymanie ich w czystości.

W produktach marki KOŁO technologia Rimfree® staje się standardem, który wyróżnia markę na tle konkurencji. Miski bezkołnierzowe dostępne są w seriach KOŁO: Life!, Traffic, Style, Nova Pro, Nova Pro bez barier, 4U, iCon, iCon XS, Renova nr 1, Renova nr 1 Plan.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej