Przyciski WC do zdalnego sterowania

2015-03-30 16:16
przycisk spłukujący WC
Autor: Geberit Przycisk spłukujący typ 70

Geberit proponuje 3 modele przycisków spłukujących zdalnego sterowania: 01, 10 oraz 70. W przypadku przycisku spłukującego 70 uruchomienie spłukiwania następuje za pomocą hydraulicznego serwopodnośnika, a w przypadku modeli 01 i 10 – za pomocą podnośnika pneumatycznego Geberit. Dzięki pneumatycznej technice umożliwiają umieszczenie urządzenia uruchamiającego spłukiwanie w dowolnym miejscu. Nie wymagają dostępu prądu.

Przycisk spłukujący Geberit 70, wyglądem przypominający smartfon, ma szerokość 11,2 cm. Dostępny jest w wersji ze szczotkowanej stali szlachetnej i szklanymi frontami w  kolorach: białym, czarnym i umbra. Przeznaczony jest do wszystkich spłuczek podtynkowych Geberit z serii Sigma i Omega.

Przyciski spłukujące 01 i 10 są natomiast okrągłe. Ich powierzchnie wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorach: biel alpejska, chromowany o wysokim połysku, chromowany matowy. Pasują do spłuczek z serii Sigma, Omega i Delta, a także do spłuczek natynkowych AP123 i AP140.

Uzupełnieniem oferty przycisków zdalnego sterowania są płytki zaślepiające otwory rewizyjne spłuczek podtynkowych. Płytki te pozwalają zamaskować otwór do spłuczki, a jednocześnie umożliwiają dostęp w przypadku konieczności wykonania prac konserwacyjnych. Płytki zaślepiające do spłuczek podtynkowych z serii Sigma oraz Omega są dostępne w różnych wariantach materiałowych i kolorystycznych. Spójność wzornictwa łazienki zagwarantuje dostępna od lipca 2015 roku płytka zaślepiająca do zamontowania w jednej płaszczyźnie ze ścianą. Dzięki temu otwór rewizyjny będzie można dyskretnie zasłonić - nową płytkę zaślepiającą można wyłożyć glazurą lub wypełnić dowolnym materiałem wykończeniowym. .

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej