Przyciski WC do zdalnego sterowania

2015-03-30 16:16
przycisk spłukujący WC
Autor: Geberit Przycisk spłukujący typ 70

Geberit proponuje 3 modele przycisków spłukujących zdalnego sterowania: 01, 10 oraz 70. W przypadku przycisku spłukującego 70 uruchomienie spłukiwania następuje za pomocą hydraulicznego serwopodnośnika, a w przypadku modeli 01 i 10 – za pomocą podnośnika pneumatycznego Geberit. Dzięki pneumatycznej technice umożliwiają umieszczenie urządzenia uruchamiającego spłukiwanie w dowolnym miejscu. Nie wymagają dostępu prądu.

Przycisk spłukujący Geberit 70, wyglądem przypominający smartfon, ma szerokość 11,2 cm. Dostępny jest w wersji ze szczotkowanej stali szlachetnej i szklanymi frontami w  kolorach: białym, czarnym i umbra. Przeznaczony jest do wszystkich spłuczek podtynkowych Geberit z serii Sigma i Omega.

Przyciski spłukujące 01 i 10 są natomiast okrągłe. Ich powierzchnie wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorach: biel alpejska, chromowany o wysokim połysku, chromowany matowy. Pasują do spłuczek z serii Sigma, Omega i Delta, a także do spłuczek natynkowych AP123 i AP140.

Uzupełnieniem oferty przycisków zdalnego sterowania są płytki zaślepiające otwory rewizyjne spłuczek podtynkowych. Płytki te pozwalają zamaskować otwór do spłuczki, a jednocześnie umożliwiają dostęp w przypadku konieczności wykonania prac konserwacyjnych. Płytki zaślepiające do spłuczek podtynkowych z serii Sigma oraz Omega są dostępne w różnych wariantach materiałowych i kolorystycznych. Spójność wzornictwa łazienki zagwarantuje dostępna od lipca 2015 roku płytka zaślepiająca do zamontowania w jednej płaszczyźnie ze ścianą. Dzięki temu otwór rewizyjny będzie można dyskretnie zasłonić - nową płytkę zaślepiającą można wyłożyć glazurą lub wypełnić dowolnym materiałem wykończeniowym. .

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej