Przyciski spłukujące Gebeit Sigma w nowej wersji

2016-04-14 10:21
Przycisk spłukujący Geberit Sigma20
Autor: Geberit Przycisk spłukujący Geberit Sigma20

Funkcjonalność, wzornictwo, kolorystyka - projektanci przycisków spłukujących Geberit koncentrują sią głównie na tych trzech aspektach. I tak powstał właśnie zupełnie nowy przycisk spłukujący Geberit Sigma30, a dwa inne, Geberit Sigma20W oraz Geberit Sigma60, zostały nieco przeprojektowane, zyskując na wyglądzie.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma30 - projekt tego przycisku spłukującego powstał w londyńskiej pracowni Christoph Behling Design. Oferowany jest w dwóch wersjach: z dwudzielnym spłukiwaniem lub funkcją stop. Wersja z funkcją podwójnego spłukiwania jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wtryskową i jest dostępna w 6 różnych kolorach. Z kolei wersja przycisku spłukującego z funkcją stop wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo cynku. Do wyboru są 4 kolory. Do wszystkich modeli opcjonalnie dostępny jest pojemnik na kostki do spłuczki.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma30
Autor: Geberit Przycisk spłukujący Geberit Sigma30

Przycisk spłukujący Geberit Sigma20 - wyróżniają go 2 okrągłe, lekko wypukłe przyciski o różnej średnicy. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wtryskową i jest dostępny w 6 różnych kolorach oraz w wersji ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Opcjonalnie przycisk spłukujący może być także wyposażony w pojemnik na kostki do spłuczki.

Przycisk spłukuący Geberit Sigma60 - przycisk zlicowany z powierzchnią ściany, ze zmienioną ramką montażową (łatwiejszy montaż). Powierzchnia przycisku  może być wykonana ze szkła lub metalu. Oferta obejmuje 4 kolory: czarny, biały, umbra, szczotkowana stal nierdzewna.

Przycisk spłukuący Geberit Sigma60
Autor: Geberit Przycisk spłukuący Geberit Sigma60
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej