Przyciski spłukujące Gebeit Sigma w nowej wersji

2016-04-14 10:21
Przycisk spłukujący Geberit Sigma20
Autor: Geberit Przycisk spłukujący Geberit Sigma20

Funkcjonalność, wzornictwo, kolorystyka - projektanci przycisków spłukujących Geberit koncentrują sią głównie na tych trzech aspektach. I tak powstał właśnie zupełnie nowy przycisk spłukujący Geberit Sigma30, a dwa inne, Geberit Sigma20W oraz Geberit Sigma60, zostały nieco przeprojektowane, zyskując na wyglądzie.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma30 - projekt tego przycisku spłukującego powstał w londyńskiej pracowni Christoph Behling Design. Oferowany jest w dwóch wersjach: z dwudzielnym spłukiwaniem lub funkcją stop. Wersja z funkcją podwójnego spłukiwania jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wtryskową i jest dostępna w 6 różnych kolorach. Z kolei wersja przycisku spłukującego z funkcją stop wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo cynku. Do wyboru są 4 kolory. Do wszystkich modeli opcjonalnie dostępny jest pojemnik na kostki do spłuczki.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma30
Autor: Geberit Przycisk spłukujący Geberit Sigma30

Przycisk spłukujący Geberit Sigma20 - wyróżniają go 2 okrągłe, lekko wypukłe przyciski o różnej średnicy. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wtryskową i jest dostępny w 6 różnych kolorach oraz w wersji ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Opcjonalnie przycisk spłukujący może być także wyposażony w pojemnik na kostki do spłuczki.

Przycisk spłukuący Geberit Sigma60 - przycisk zlicowany z powierzchnią ściany, ze zmienioną ramką montażową (łatwiejszy montaż). Powierzchnia przycisku  może być wykonana ze szkła lub metalu. Oferta obejmuje 4 kolory: czarny, biały, umbra, szczotkowana stal nierdzewna.

Przycisk spłukuący Geberit Sigma60
Autor: Geberit Przycisk spłukuący Geberit Sigma60
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej