Przycisk spłukujący

2007-11-23 9:39

Modułowy Teceloop to nowa na polskim rynku seria przycisków spłukujących do WC i pisuaru. Przyciski wykonane zostały z wysokiej jakości szkła i są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Dzięki niewielkiej 6-mm wysokości montażowej, wielkość przycisków została zredukowana do niezbędnego minimum. Montowane są stycznie z obudową w kolorze białym, czarnym lub jasnozielonym. Obudowy można dowolnie łączyć z wybranymi klawiszami, dostępnymi w różnych wariantach kolorystycznych np. złotym i chromowym. Pozwala to na dopasowanie wyglądu przycisku do każdego, nawet nietypowo urządzonego wnętrza.

Modułowa budowa produktu i różne warianty montażu sprawiają, że łatwo dopasowuje się do różnych wnętrz łazienki. Wszystkie przyciski wyposażono w funkcje spłukiwania podwójną ilością wody.

Wymiary:
przycisk do WC - 220 x 150 x 11 mm
przycisk do pisuaru - 104 x 124 x 11 mm

Producentem jest firma TECE sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej