Panel prysznicowy do pomieszczeń sanitarnych

2014-07-01 15:41
prysznic
Autor: SCHELL Panel natryskowy wykonany jest z wysokiej jakości aluminium anodowanego

W salonach SPA, na basenach publicznych czy też w innych pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych armatura musi spełniać szczególne wymagania. Powinna być łatwa w obsłudze, bezpieczna w użytkowaniu i oszczędna. Aluminiowy panel natryskowy SCHELL LINUS SC spełnia te wymagania.

Panel prysznicowy - przydatne funkcje

Panel natryskowy SCHELL LINUS SC daje możliwość regulacji czasu wypływu wody od 10 do 30 sekund, dzięki precyzyjnemu wkładowi samozamykającemu lub wbudowanej elektronice. W zależności od sposobu użytkowania pomieszczenia higieniczno-sanitarnego prysznic można nastawić na krótsze lub dłuższe sekwencje. Głowica natrysku z niskim poziomem przepływu na poziomie 9 l/min przy ciśnieniu roboczym 3 bary zapewnia efektywny prysznic, zapewniając jednocześnie oszczędność wody. Panel natryskowy jest dostępny w wersjach na wodę wstępnie zmieszaną, z wbudowanym mieszaczem oraz opcjonalnie z termostatem. Temperaturę wody można regulować, przekręcając pokrętło samozamykania lub oddzielnym pokrętłem termostatu. Panel prysznicowy wyposażono w blokadę wody gorącej (powyżej 38°C), chroniąc użytkowników, w tym dzieci przed oparzeniem.

Armatura do pomieszczeń higieniczno-sanitarnych

Konstrukcja panelu prysznicowego została zaprojektowana głównie z myślą o możliwości modernizacji pomieszczeń, w których to armatura sanitarna, często użytkowana, musi być trwała, niezawodna i łatwa w obsłudze. Panel natryskowy wyposażono w odchylaną część frontową, która ułatwia montaż i serwis. Armatura jest dostosowana do montażu w przedściance. Przyłącza można podłączać z tyłu lub z góry profilu. Opcjonalny zawór elektromagnetyczny pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji termicznej w temperaturze powyżej 70°C. Obudowa panelu prysznicowego ma kompaktowe wymiary: 22,6 x 11,5 x 120 cm.
Cena panelu natryskowego: od 2903,17 do 4016,63 zł

panel natryskowy
Autor: SCHELL Panel prysznicowy ze zintegrowaną głowicą natryskową
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej