Oryginalna umywalka łazienkowa. Włoski design na najwyższym poziomie

2013-08-07 15:48
Umywalka do łazienki
Autor: CONTEMPORIST Umywalka o zaskakującym wzornictwie to niemal obowiązkowe wyposażenie nowoczesnej łazienki

Nowoczesne wyposażenie łazienek przykuwa wzrok, wzbudza emocje, intryguje. Dokładnie jak umywalka Wing.

Umywalka Wing to kolejny, po prezentacji zaskakującej wanny Vessel,dowód na to, jak oryginalne może być wyposażenie łazienek, a wyobraźnia projektantów i możliwości technologiczne niczym nieograniczone. Włoska firma Falper – producent wyposażenia łazienek słynącego właśnie z oryginalnego wzornictwa przedstawia umywalkę, która w łazience stanowi swoistego rodzaju płaskorzeźbę. Autorem tego działa sztuki użytkowej jest znany włoski projektant Ludovico Lombardi.

Do produkcji umywalki wykorzystano wysokiej jakości tworzywo mineralne. Umywalce nadano kształt nawiązujący do skrzydeł ptaka. Projektant umywalki niejako uchwycił  w formie użytkowej dynamizm natury. Umywalka przeznaczona jest do montażu na ścianie. Oprócz ciekawej, nieco drapieżnej formy, nie zapomniano też o walorach praktycznych umywalki – jej prawe, wydłużające się horyzontalnie skrzydło może pełnić funkcję przydatnej półki na przybory toaletowe. Umywalka warta jest ekspozycji w łazience przestronnej, w salonie kąpielowym. Wówczas też będzie dobrze współgrać z innymi elementami wyposażenia łazienki. Umywalka dostępna jest w białym kolorze.

Prezentowana na zdjęciach nowoczesna łazienka z umywalką Wing w roli głównej to inspiracja dla tych, którzy cenią oryginalny design na wysokim poziomie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej