Ochrona rur przed zamarzaniem

2016-05-20 12:05
Ochrona rur przed zamarzaniem
Autor: Luxbud

Pipe Protektor to gotowy do montażu zestaw, który zapobiega zamarzaniu wody w rurach. Zestawy można stosować zarówno na rurach stalowych, jak i wykonanych z tworzyw sztucznych. Urządzenie jest wyposażone we wtyczkę i termostat i jest gotowe do podłączenia. Długości zestawów wahają się od 1 do 49 mb.

Zestawy firmy Luxbud z serii Pipe Protektor są skutecznym i ekonomicznym sposobem na rozwiązanie problemu zamarzających rurociągów.

Urządzenie jest zasilane jednostronnie napięciem 230 V AC. Zestaw składa się z elementu grzejnego o określonej długości; element jest zintegrowany z termostatem i zakończony dwumetrowym przewodem zasilającym z wtyczką.
Wysoka jakość materiałów, które są kontrolowane na każdym etapie produkcji, gwarantuje trwałość zestawu. Zestawy można stosować zarówno na rurach stalowych, jak i wykonanych z tworzyw sztucznych. Przy stosowaniu zestawu do zabezpieczania rur z tworzyw sztucznych pod układany przewód grzejny należy nakleić taśmę aluminiową. 

Szeroki asortyment długości ułatwia dobór i montaż systemu. Przewód grzejny należy ułożyć wzdłuż rurociągu i zamocować zgodnie z instrukcją, a następnie - po ułożeniu izolacji cieplnej - podłączyć do napięcia.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej