Ochrona rur przed zamarzaniem

2016-05-20 12:05
Ochrona rur przed zamarzaniem
Autor: Luxbud

Pipe Protektor to gotowy do montażu zestaw, który zapobiega zamarzaniu wody w rurach. Zestawy można stosować zarówno na rurach stalowych, jak i wykonanych z tworzyw sztucznych. Urządzenie jest wyposażone we wtyczkę i termostat i jest gotowe do podłączenia. Długości zestawów wahają się od 1 do 49 mb.

Zestawy firmy Luxbud z serii Pipe Protektor są skutecznym i ekonomicznym sposobem na rozwiązanie problemu zamarzających rurociągów.

Urządzenie jest zasilane jednostronnie napięciem 230 V AC. Zestaw składa się z elementu grzejnego o określonej długości; element jest zintegrowany z termostatem i zakończony dwumetrowym przewodem zasilającym z wtyczką.
Wysoka jakość materiałów, które są kontrolowane na każdym etapie produkcji, gwarantuje trwałość zestawu. Zestawy można stosować zarówno na rurach stalowych, jak i wykonanych z tworzyw sztucznych. Przy stosowaniu zestawu do zabezpieczania rur z tworzyw sztucznych pod układany przewód grzejny należy nakleić taśmę aluminiową. 

Szeroki asortyment długości ułatwia dobór i montaż systemu. Przewód grzejny należy ułożyć wzdłuż rurociągu i zamocować zgodnie z instrukcją, a następnie - po ułożeniu izolacji cieplnej - podłączyć do napięcia.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej