Nowe wanny wolnostojące POOLSPA

2013-05-09 12:46
wanna poolspa
Autor: POOLSPA Wanna wolnostojąca Allure to nowość w ofercie firmy POOLSPA na rok 2013

Nowe wanny POOLSPA to piękne i efektowne wzornictwo połączone z wygodnymi i praktycznymi rozwiązaniami. Jako nowość POOLSPA wprowadza wanny wolnostojące Eternity, Dignity i Allure oraz wanny narożne Sophie i Intea.

Coraz częściej przy wykończeniu domu czy mieszkania konsumenci decydują się na zakup wanny wolnostojącej. Idea łazienki - salonu kąpielowego nie dość że się podoba, ale też coraz częściej stać inwestorów na jej realizację. Wolnostojące wanny POOLSPA mają designerskie kształty i świętnie się nadają do domowego SPA.

Symetryczne wanny akrylowe Allure i Eternity wyróżnia dbałość o szczegół. Wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego pięknie się błyszczą, są ciepłe i miłe w dotyku.

Asymetryczna wanna Dignity ma wygodne oparcie zapewniające komfortową pozycję podczas kapieli.

Kolejną nowością jest wanna Intea przystosowana do korzystania z niej przez osoby starsze o z ograniczoną sprawnością ruchową. Specjalnie zaprojektowana szeroka płaska półka pozwala na bezpieczne wchodzenie oraz wychodzenie z wanny. Dodatkowo do wanny Intea jest zaprojektowany parawan Monsum. Jest on wyposażony w mechanizm unoszący, który pozwala na łatwe otwieranie drzwi. Parawan jest pokryty powłoką ProClean, zapobiegającą osadzaniu się kamienia.

Wanna Sophie ma klasyczny kształt ale ma możliwość montażu parawanu po obu stronach. Dodoatkowo producent zapewnia o korzystnej cenie zakupu zestawu wanny z parawanem.

Nowe wanny POOLSPA bardzo dobrze się wpisują w trendy wyposażenia wnętrz.

wanna wolnostojąca poolspa
Autor: POOLSPA Asymetryczna wanna Dignity, której wyższe z jednej strony oparcie piękne się prezentuje i zapewnia możliwość wygodnej kąpieli
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej