Nowe przepływowe podgrzewacze Junkers

2012-11-28 10:28
podgrzewacz wody junkers
Autor: Junkers Przepływowy podgrzewacz W 10 KB pracuje stabilne, nawet przy niewielkim ciśnieniu roboczym w sieci wodociągowej.

Junkers wprowadził do oferty dwa nowe przepływowe podgrzewacze wody. Nowe urządzenia mają uzupełnić ofertę tańszych produktów marki Junkers.

Nowe przepływowe podgrzewacze zastąpią Neckara, urządzenie które zostało wycofane z oferty Junkersa. Dwa nowe podgrzewacze to W 10 KB i WRP 11-2B. Oba gazowe podgrzewacze mają automatyczny zapłon elektroniczny i regulację wydajności.

Podgrzewacz W 10 KB najlepiej się sprawdzi przy maks. 2 punktach poboru wody. Nie ma płomyka dyżurnego, co pozwoli zaoszczędzić do 70 m3 gazu rocznie. Zasilany jest bateryjnie, wyposażony w palnik atmosferyczny i elektroniczny. Producent zapewnia, że urządzenie pracuje stabilnie nawet przy małym przepływie i ciśnieniu wody w sieci. Wymiary podgrzewacza: wys. 580/szer. 310/gł. 220 mm. Zakres regulacji mocy: 8,6 - 17,4 kW. Zakres natężenia przepływu wody: 2,5 - 10 l/min

Podgrzewacz WRP 11-2B wyposażony jest w zawór modulujący, który optymalizuje pracę urządzenia. Ma płynny start i szybko podgrzewa wodę do żądanej temperatury. Temperatura c.w.u. podczas pracy podgrzewacza utrzymywana jest na stałym poziomie i nie zależy od strumienia wody. Podgrzewacz wyposażony jest w czujniki i zabezpieczenia, które odpowiadają za bezpieczną eksploatację urządzenia. Wymiary podgrzewacza: wys. 580/szer. 310/gł. 220 mm. Zakres regulacji mocy: 7 - 19,2 kW. Zakres natężenia przepływu wody: 2,5 - 11 l/min

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej