Mała kuchnia lub aneks kuchenny. Zlewozmywak Deante idealny do małego pomieszczenia

2012-11-12 13:30
Zlewzmywak Sonatina Deante
Autor: Deante Aranżacja kuchni ze zlewozmywakiem Sonatina firmy Deante

Zlewozmywak Sonatina marki Deante sprawdzi się w każdym małym pomieszczeniu - kuchni i aneksie kuchennym. Wyposażono go w niezwykle praktyczne maskownice z hartowanego szkła, które znacząco powiększą blat roboczy a także ... zakryją chwilowy nieporządek w zlewie.

W małym pomieszczeniu kuchennym, w którym liczy się każdy centymetr, najlepiej sprawdzają się sprzęty wielozadaniowe. Przykładem może być nowy zlewozmywak Sonatina marki Deante. Zainstalowanie w niewielkiej kuchni domowej, biurowej czy zakładowej zlewozmywaka Sonatina może pomóc w lepszym rozplanowaniu jej wnętrza. Każda mała kuchnia, wnęka lub aneks kuchenny (np. w zakładzie usługowym, biurze czy świetlicy) zyskają na funkcjonalności i wyglądzie. Zlewozmywak Sonatina został bowiem fabrycznie wyposażony w bardzo praktyczne maskownice. Są to dwie płyty wykonane z hartowanego szkła, które zamontowano w wygodnych prowadnicach po obu stronach zlewozmywaka.
– Szklane płyty stanowią nie tylko efektowne maskownice, ale są również solidnymi deskami do krojenia, a po ich zasłonięciu powstaje dodatkowy blat roboczy – mówi Małgorzata Famulska Product Manager - Grupa zlewozmywaki Deante – To idealne rozwiązanie dla małych kuchni, w których ważne jest przemyślane zagospodarowanie przestrzeni.

W kuchni lub wnęce kuchennej wystawionej na widok publiczny, znaczenie ma również jej estetyka. Możliwość przesłonięcia wnętrza zlewozmywaka i ukrycie chwilowego nieporządku to przyjemnie udogodnienie. To praktyczne rozwiązanie docenią osoby żyjące w pośpiechu oraz ci, którzy cenią sobie możliwość elastycznego planowania codziennych obowiązków.

Zlewozmywak nie tylko jednokomorowy

Zlewozmywak wykonany jest z eleganckiej stali szlachetnej i dostępny w dwóch wersjach: jedno- i półtorakomorowej. Oba typy zlewozmywaka wyposażono w automatyczne zamknięcie odpływu wody i poręczny ociekacz umieszczony po prawej lub lewej stronie.

Zlewozmywak Sonatina, dzięki wygodnym szklanym osłonom zamocowanym w prowadnicach, stał się bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni. Elegancki design i stalowa barwa sprawiają, że pasuje, zarówno do wnętrza tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej