Kuchenna elegancja - baterie kuchenne

2007-11-15 10:03
Kuchenna elegancja - baterie kuchenne
Autor: CIFIAL

Dodatki sprawiają, że mieszkanie nabiera charakteru. Wie o tym wielu, ale tylko nieliczni stosują się do tej zasady, dbając o jakość materiałów wykończeniowych, takich jak np. baterie kuchenne bądź łazienkowe. Portugalska firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, dla których liczy się jakość i niepowtarzalny styl, oferując nową kolekcję baterii kuchennych.

Nowe trendy w architekturze mieszkań sprawiają, że projektanci coraz częściej łącza kuchnie z pokojami dziennymi. Moda na aneksy kuchenne cieszy się ogromną popularnością, ale skłania również do wnikliwej analizy wystroju połączonych wnętrz. W takim układzie widoczne dla gości stają się kuchenne sprzęty, czyli również zlewozmywak wraz z baterią. Dlatego tak ważne jest, by wszystkie elementy wnętrza współgrały ze sobą.

Portugalska firma Cifial w 2007 roku wprowadziła do sprzedaży nowe modele baterii kuchennych - Techno i Edwardian Highlands. Pierwsza, zaprojektowana przez Carlosa Aguiar, to symbol nowoczesności oraz stylistyki na najwyższym poziomie. To również połączenie designu z użytecznością. Wyciągana wylewka powoduje duże ułatwienie w użytkowaniu baterii nad dwukomorowym zlewozmywakiem. Funkcja ta ułatwia również mycie np. bardzo wysokich przedmiotów. Baterie są dostępne w dwóch wersjach wykończenia: chrom i stal szczotkowana.
Druga seria - Edwardian Highlands nawiązuje do stylu rustykalnego. Baterie te już na pierwszy rzut oka różnią się od innych. Delikatne i oryginalne z pewnością nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat. Szczególnie sprawdzą się w mieszkaniach stylizowanych klasycznie, dworkach, domkach na wsi. Cechą charakterystyczną tej serii (i generalnie całej marki) jest dostępność baterii w kilku wersjach wykończenia. Do wyboru mamy chrom, stal szczotkowaną, szary mosiądz, błyszczący mosiądz oraz nikiel.

 

 

 Edwardian Highlands

Techno

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej