Komfortowa bateria kuchenna Pivot Dornbracht o maksymalnym obrocie i wysięgu

2013-01-29 12:14
Bateria kuchenna Pivot Dornbracht
Autor: Thomas Popinger / Dornbracht Bateria Pivot marki Dornbracht

Bateria Pivot to połączenie estetyki z funkcjonalnością. Wyjątkowo duży wysięg baterii wynoszący 55 cm wraz z zakresem obrotu 360 stopni spełniają najwyższe wymagania komfortu w kuchni. Pivot jest idealną baterią do wyspy kuchennej.

Wraz z nową baterią jednodźwigniową z mieszaczem Pivot firma Dornbracht prezentuje pierwszą armaturę przeznaczoną do zastosowania na kompletnie wyposażonej wyspie kuchennej. Kąt obrotu 360 stopni umożliwia bezproblemowe połączenie ze sobą poszczególnych obszarów roboczych w kuchni.

Wygodna obsługa wyspy kuchennej

Bateria Pivot dostosowuje się do indywidualnych wymagań i potrzeb użytkowników kuchni. Nazwa produktu pochodzi od francuskiego słowa „pivot”, oznaczającego obrót wokół osi i odnosi się do typu baterii będącej centralnym punktem na wyspie kuchennej. Uniwersalne zastosowanie modelu Pivot jest precyzyjnie dostosowane do serii Water Zones firmy Dornbracht i spełnia kompleksowe wymagania w zakresie obsługi w dziedzinie przygotowania posiłków i gotowania. Praktyczny uchwyt obrotowy bezpośrednio na wylewce gwarantuje prostą i ergonomiczną obsługę baterii.

Prosty elegancki kształt baterii

Oszczędny w formie kształt baterii harmonijnie komponuje się z wzornictwem serii Tara Ultra. Gładka dźwignia czyni z modelu Pivot stylową alternatywę dla baterii z wężem i wyciąganą wylewką. Autorem wzoru jest Sieger Design. Bateria Pivot jest dostępna z wykończeniem powierzchni w chromie albo matowej platynie.

Bateria kuchenna Pivot Dornbracht
Autor: Thomas Popinger / Dornbracht Bateria Pivot klasy Premium ma wysięg ponad 55 cm i zakres obrotu 360 stopni.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej