Komfortowa bateria kuchenna Pivot Dornbracht o maksymalnym obrocie i wysięgu

2013-01-29 12:14
Bateria kuchenna Pivot Dornbracht
Autor: Thomas Popinger / Dornbracht Bateria Pivot marki Dornbracht

Bateria Pivot to połączenie estetyki z funkcjonalnością. Wyjątkowo duży wysięg baterii wynoszący 55 cm wraz z zakresem obrotu 360 stopni spełniają najwyższe wymagania komfortu w kuchni. Pivot jest idealną baterią do wyspy kuchennej.

Wraz z nową baterią jednodźwigniową z mieszaczem Pivot firma Dornbracht prezentuje pierwszą armaturę przeznaczoną do zastosowania na kompletnie wyposażonej wyspie kuchennej. Kąt obrotu 360 stopni umożliwia bezproblemowe połączenie ze sobą poszczególnych obszarów roboczych w kuchni.

Wygodna obsługa wyspy kuchennej

Bateria Pivot dostosowuje się do indywidualnych wymagań i potrzeb użytkowników kuchni. Nazwa produktu pochodzi od francuskiego słowa „pivot”, oznaczającego obrót wokół osi i odnosi się do typu baterii będącej centralnym punktem na wyspie kuchennej. Uniwersalne zastosowanie modelu Pivot jest precyzyjnie dostosowane do serii Water Zones firmy Dornbracht i spełnia kompleksowe wymagania w zakresie obsługi w dziedzinie przygotowania posiłków i gotowania. Praktyczny uchwyt obrotowy bezpośrednio na wylewce gwarantuje prostą i ergonomiczną obsługę baterii.

Prosty elegancki kształt baterii

Oszczędny w formie kształt baterii harmonijnie komponuje się z wzornictwem serii Tara Ultra. Gładka dźwignia czyni z modelu Pivot stylową alternatywę dla baterii z wężem i wyciąganą wylewką. Autorem wzoru jest Sieger Design. Bateria Pivot jest dostępna z wykończeniem powierzchni w chromie albo matowej platynie.

Bateria kuchenna Pivot Dornbracht
Autor: Thomas Popinger / Dornbracht Bateria Pivot klasy Premium ma wysięg ponad 55 cm i zakres obrotu 360 stopni.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej