Kabiny typu walk-in. 3 modele Radaway Modo New

2016-10-24 11:01
kabina prysznicowa walk-in
Autor: Radaway Kabina prysznicowa Modo New I

Radaway wprowadził 3 modele kabin prysznicowych typ walk-in. W kabinach prysznicowych serii Modo New tafle szkła, połączone chromowanymi wspornikami, aaranżują otwartą i funkcjonalną strefę kąpielową.

Na serię kabin prysznicowych Modo New skłądają się 3 modele:

  • Modo New I - model przeznaczony do dużych salonów kąpielowych, w których otwarta z obu stron kabina znajduje się w centralnym punkcie pomieszczenia.
  • Modo New II i III - przeznaczone do montażu narożnego. 

Za stabilność konstrukcji szklanych kabin prysznicowych odpowiadają chromowane wsporniki stabilizujące. W kabinach zastosowano szkło hartowane grubości 8 mm, które dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych: brązowym, grafitowym, satynowym oraz Ultra Clear. Na szklanych taflach kabin prysznicowych istnieje możliwość wygrawerowania dowolnego wzoru - jest to nowa usługa firmy. Ochronę przed osadami i innymi zabrudzeniami zapewnia dostępna w standardzie powłoka EasyClean®. Dzięki niej krople wody swobodnie spływają po szkle nie tworząc zacieków. Na życzenie klienta możliwe jest zamówienie szkła z dożywotnią ochroną ShowerGuard® - jest ona zintegrowana z taflą, dzięki czemu zapobiega szkodliwej działalności wilgoci, temperatury i środków czyszczących. Kolekcja kabin prysznicowych dostępna jest w usłudze "Na miarę", dzięki której można dopasować kabinę do niestandardowych rozwiązań montażowych.

Montaż kabin prysznicowych

Szklene ścianki kabin prysznicowych łączone są wspornikami montowanymi do ściany. W przypadku łazienki o nietypowym układzie, w której nie ma takiej możliwości, jest wybór wariantu teleskopowego, mocowanego do sufitu. Kabiny mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na posadzce - ten typ montażu, eliminujący próg, daje wygodny dostęp do przestrzeni prysznicowej.

kabina prysznicowa narożna
Autor: Radaway Narożna kabina prysznicowa Modo New II
kabina prosznicowa narożna
Autor: Radaway Model kabiny narożnej Modo New III
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej