Hansgrohe Eco Smart

2011-01-26 17:11
Hansgrohe Eco Smart
Autor: brak danych

Specjaliści pracujący w laboratoriach Hansgrohe opatentowali nową technologię - Eco Smart. Ma ona pogodzić możliwość pełnego korzystania z wody z jej oszczędnym użytkowaniem.

Wszystkie baterie umywalkowe Hansgrohe i Axor z funkcją Eco Smart zapewniają nawet do 60% oszczędności wody. Przepływ ograniczony jest do ok. 5 l/min., niezależnie od ciśnienia. Miękki, pełny strumień zapewnia najwyższy komfort użytkowania, a specjalistyczny perlator wzbogaca wodę powietrzem. W efekcie podgrzania wymagana jest mniejsza ilość wody więc technologia EcoSmart oszczędza również energię.

Głowice i dyski prysznicowe Raindance wyposażone w technologię EcoSmart zużywają ok. 9 litrów wody na minutę, a głowice i główki prysznicowe Crometta 85 Green tylko 6 l/min, dzięki czemu są jednymi z najbardziej oszczędnych na rynku.

 

Galeria wybranych produktów firmy Hansgrohe

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej