Głębokie umywalki, proste, drewniane meble łazienkowe. Nowa kolekcja ceramiki sanitarnej Coram

2013-03-29 10:31
Ceramika łazienkowa Catino
Autor: Coram Poland Nowa ceramika łazienkowa Disegno. Oryginalne głębokie umywalki i proste, drewniane stołki zamiast szafek podumywalkowych z serii Catino

Głębokie umywalki łazienkowe, proste, drewniane meble podumywalkowe, bidety i miski wc – to produkty z nowej kolekcji ceramiki sanitarnej Coram Poland. Ceramika Catino to połączenie tradycji ze współczesnością. Minimalistyczne formy bardzo dobrze wpisują się w nowoczesną przestrzeń. Serię ceramiki łazienkowej Catino wyróżnia prostota, subtelność materiałów. Ceramika  przygotowana została w wersji stojącej oraz podwieszanej. Kolekcję zaprojektował włoski designer Emanuele Pangrazi.

Ceramika sanitarna Catino przygotowana została w wersji stojącej oraz podwieszanej. W wersji stojącej bidet i miska w.c. mają wymiary 42x54x50 cm, w wersji podwieszanej: 42x52x47 cm. Ofertę uzupełnia dopasowana kształtem deska sedesowa w wersji klasycznej oraz z systemem wolnego opadania.

W serii Catino dostępnych jest 5 modeli ceramicznych umywalek łazienkowych: w wersji stawianej proponowane są modele o szerokości 42, 60 i 80 cm. Wysokie na 35 cm umywalki najkorzystniej prezentują się w towarzystwie naściennej baterii podtynkowej. Dwie pozostałe umywalki w serii to modele o szerokości 60 oraz 80 cm i wysokości 18 cm, przeznaczone do montażu naściennego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej