Głębokie umywalki, proste, drewniane meble łazienkowe. Nowa kolekcja ceramiki sanitarnej Coram

2013-03-29 10:31
Ceramika łazienkowa Catino
Autor: Coram Poland Nowa ceramika łazienkowa Disegno. Oryginalne głębokie umywalki i proste, drewniane stołki zamiast szafek podumywalkowych z serii Catino

Głębokie umywalki łazienkowe, proste, drewniane meble podumywalkowe, bidety i miski wc – to produkty z nowej kolekcji ceramiki sanitarnej Coram Poland. Ceramika Catino to połączenie tradycji ze współczesnością. Minimalistyczne formy bardzo dobrze wpisują się w nowoczesną przestrzeń. Serię ceramiki łazienkowej Catino wyróżnia prostota, subtelność materiałów. Ceramika  przygotowana została w wersji stojącej oraz podwieszanej. Kolekcję zaprojektował włoski designer Emanuele Pangrazi.

Ceramika sanitarna Catino przygotowana została w wersji stojącej oraz podwieszanej. W wersji stojącej bidet i miska w.c. mają wymiary 42x54x50 cm, w wersji podwieszanej: 42x52x47 cm. Ofertę uzupełnia dopasowana kształtem deska sedesowa w wersji klasycznej oraz z systemem wolnego opadania.

W serii Catino dostępnych jest 5 modeli ceramicznych umywalek łazienkowych: w wersji stawianej proponowane są modele o szerokości 42, 60 i 80 cm. Wysokie na 35 cm umywalki najkorzystniej prezentują się w towarzystwie naściennej baterii podtynkowej. Dwie pozostałe umywalki w serii to modele o szerokości 60 oraz 80 cm i wysokości 18 cm, przeznaczone do montażu naściennego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej