Geberit DuoFresh - automatyczny system usuwania zapachów z toalety. Jak to działa?

2019-08-08 12:56
Geberit DuoFresh
Autor: Geberit Geberit DuoFresh wyposażony jest w czujnik zbliżeniowy. Zawsze włączy się automatycznie, gdy tylko ktoś usiądzie na misce sedesowej

Geberit DuoFresh to nowy system usuwania nieprzyjemnych zapachów bezpośrednio ze źródła, z miski ustępowej. Geberit DuoFresh jest bardzo skuteczny. To nowoczesna wersja odświeżacza powietrza. Jak działa Geberit DuoFresh?

Geberit DuoFresh - gdzie się montuje?

Moduł Geberit DuoFresh przeznaczony jest do montażu w spłuczce podtynkowej. Pasuje do wszystkich spłuczek Geberit Sigma i pozwala na wybór różnorodnych opcji przycisku spłukującego. Moduł można również zamontować w większości spłuczek podtynkowych firmy Geberit instalowanych w ciągu ostatnich dziesięciu lat, pod warunkiem połączenia sieciowego

Jak działa DuoFresh?

Moduł Geberit DuoFresh wyciąga powietrze bezpośrednio z ceramicznej miski przez tę samą rurę, przez którą spływa do niej woda. Dzięki temu jest skuteczny i nie dopuszcza do rozprzestrzenienia się w łazience.
Moduł wyposażony jest w czujnik zbliżeniowy, który uruchamia system za każdym razem, jak ktoś usiądzie na desce sedesowej.

Układy elektroniczne modułu, w tym również wentylator i filtr, montuje się za przyciskiem spłukującym. Dzięki specjalnemu mechanizmowi płytkę przycisku spłukującego można przesunąć na bok jednym ruchem, zapewniając łatwy dostęp do pojemnika na kostki higieniczne, a także do ceramicznego filtra o strukturze plastra miodu, który trzeba systematycznie wymieniać.

Geberit DuoFresh
Autor: Geberit Moduł Geberit DuoFresh - zasada działania

Moduł Geberit DuoFresh wyposażony jest także w ledowe oświetlenie orientacyjne. Mieści się ono za płytką przycisku spłukującego i emituje delikatne światło. Oświetlenie orientacyjne jest włączane i wyłączane przez czujnik zbliżeniowy wraz z wentylatorem wyciągowym.

Przycisk z DuoFresh
Autor: Geberit Przy ledowym oświetleniu orientacyjnym nie trzeba włączać oświetlenia głównego, aby skorzystać z toalety nocą
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej