Geberit Duofresh i Geberit Duofix - nowe produkty na rok 2011

2011-04-13 12:37
Geberit DuoFresh
Autor: Geberit

Geberit DuoFresh, czyli przycisk z odciągiem zanieczyszczonego powietrza z toalety i Geberit Duofix do natrysków bezbrodzikowych z odpływem ściennym. Obie nowości zostały nagrodzone na targach ISH nagroda iF product design award.

DuoFresh eliminuje nieprzyjemne zapachy bezpośrednio z miski WC. Zanieczyszczone powietrze jest zasysane prosto z miski ceramicznej i oczyszczane przez filtr węglowy umieszczony pod przyciskiem. Następnie czyste powietrze jest wdmuchiwane z powrotem do toalety.

Przeczytaj koniecznie o akcji Za potrzebą do Europy, prowadzonej przez Geberit

Przycisk spłukujący Sigma40 zaprojektowany przez znanego szwajcarskiego projektanta Christopha Berlinga łączy w sobie kilka funkcji (wentylacja, zintegrowany pojemnik na kostki higieniczne, spłukiwanie toalety), a jednocześnie zwraca uwagę minimalistyczną, elegancką formą.

Ciepłe powietrze nie jest usuwane na zewnątrz, ale wdmuchiwane z powrotem do pomieszczenia. Nie ma konieczności wietrzenia toalety i nie zużywa się dodatkowej energii do ogrzania powietrza w łazience.

Wentylator włączany łatwo przez użytkownika i nie trzeba pamiętać o wyłączaniu wentylatora – sam automatycznie wyłączy się po 10 minutach.

Geberit DuoFresh
Autor: Geberit

Duofix element do natrysków bezbrodzikowych z odpływem w ścianie to nic innego jak syfon natryskowy odprowadzający wodę do instalacji w ścianie. Odpływ natrysku został całkowicie schowany w ściance instalacyjnej, żadna jego część nie znajduje się w podłodze pod natryskiem. Użytkownik widzi tylko mały otwór w ścianie i sam może dobrać pokrywę odpływu, która jest dostępna w kolorze białym, chromie błyszczącym i wykonaniu ze stali nierdzewnej. Istnieje również możliwość wklejenia własnego materiału w specjalną ramkę pokrywy dopasowując go idealnie do wystroju wnętrza.

Nowy element do natrysków bezbrodzikowych jest w pełni zgodny z systemami Duofix i GIS.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej