CleanOn - bezkołnierzowa wersja ceramiki łazienkowej Opoczno

2016-04-21 21:06
bezkołnierzowa ceramika łazienkowa
Autor: Opoczno Bezkołnierzowa wersja miski WC CleanOn

Coraz więcej producentów urządzeń sanitarnych, również Opoczno, wprowadza bezkołnierzowe modele misek WC. Taki kształt toalet sprzyja utrzymaniu czystości i higieny. Najnowszymi produktami są miski WC w bezkołnierzonwym wariancie CleanOn.

CleanOn

Opoczno wprowadziło praktyczną technologię bezkołnierzową CleanOn w trzech seriach misek WC: - Metropolitan, Urban Harmony i Street Fusion. Zlikwidowanie kołnierza we wnętrzy toalety połączone zostało z nowatorskim system spłukiwania, dzięki któremu strumień wody bardzo szybko i skutecznie obmywa wnętrze miski. Dodatkowo w urządzeniach sanitarnych zastosowano oszczędne spłukiwanie 3/5 l.

Perfect Clean

Miski WC, a także umywalki, mają hydrofobową powłokę Perfect Clean, która jest gładsza od tradycyjnej, a przez to odporniejsza na osadzanie się kamienia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej