Brodzik ze stali emaliowanej

2008-11-21 11:21
Brodzik ze stali emaliowanej
Autor: KALDEWEI

Ten model brodzika, ze stali grubości 3,5 mm, jest zabudowywany w płaszczyźnie podłogi, co sprzyja aranżacji modnych, eleganckich przestrzeni prysznicowych.

Brodzik LADOPLAN firmy KALDEWEI, o surowej, eleganckiej formie i dopasowanej osłonie odpływu, dobrze wpisuje się we współczesne, purystyczne tendencje wzornicze. Dzięki specjalnemu kształtowi oraz zaletom stali emaliowanej jest łatwy do utrzymania w czystości. Dostępny w wielu wymiarach i wariantach kolorystycznych.

Wanny i brodziki wytwarzane są ze specjalnej stali emaliowanej grubości 3,5 mm. Dzięki temu są odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i działanie chemikaliów. Ich połysk nie blaknie nawet po wielu latach. Dostępne są w specjalnych wariantach z łatwą do utrzymania w czystości powierzchnią uszlachetnioną oraz z powierzchnią antypoślizgową. Na produkty jest udzielana 30-letnia gwarancja.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej