Bezdotykowy system spłukiwania SCHELL COMPACT LC

2016-02-15 12:56
bezdotykowy system spłukiwania
Autor: SCHELL SCHELL COMPACT LC - bezdotykowy system spłukiwania pisuaru z czujnikiem temperatury

Bezdotykowe urządzenia sanitarne sprawdzają się zwłaszcza w toaletach publicznych, gdzie liczy się higiena i oszczędność wody. System spłukiwania SCHELL COMPACT LC to sterownik elektroniczny z czujnikiem temperatury przeznaczony do montażu w syfonie pisuaru.

Bezdotykowa technologia spłukiwania pisuaru SCHELL COMPACT LC bazuje na module elektronicznym sprzężonym z czujnikiem temperatury wody w syfonie, która uruchamia spłukiwanie pisuaru w momencie jego użycia. Urządzenie sanitarne daje wybór trzech programów spłukujących różniących się ilością wody spłukującej. Armaturę wyposażono również w program antystagnacyjny, który dodatkowo spłukuje urządzenie sanitarne po 24 godzinach od ostatniego użycia. 

Urządzenie SCHELL COMPACT LC ma własny system diagnostyczny, który monitoruje stan poszczególnych elementów, takich jak zawór elektromagnetyczny, czujnik czy bateria. W momencie gdy miska pisuarowa jest zablokowana, system chroni przed zalaniem pomieszczenia, blokując funkcję spłukiwania. Trzyminutowe interwały w trakcie mycia, 10-minutowe płukanie czyszczące, sekwencja intensywnego czyszczenia po 5 spłukiwań co 2 minuty, to z kolei praktyczne funkcje pozwalające na utrzymanie urządzenia sanitarnego w czystości. System łatwo się programuje przy użyciu kontaktronu magnetycznego montowanego z boku miski.
Armatura SCHELL COMPACT LC dostępna jest w wersji zasilanej sieciowo lub za pomocą baterii alkalicznej i może być stosowana z dowolnego rodzaju miskami pisuarowymi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej