Baterie umywalkowe, natryskowe i kuchenne z eko-przyciskiem

2010-12-14 11:25
Baterie umywalkowe, natryskowe z eko-przyciskiem
Autor: Oras

Oras Vega to rozbudowania linia zawierająca zarówno baterie umywalkowe, natryskowe jak i kuchenne z wieloma dodatkowymi udogodnieniami. Podstawową zaletą serii jest eko-przycisk - mały punkt na uchwycie, który ogranicza przepływ wody.

Dzięki niemu  w momencie uruchomienia kranu woda płynie mniejszym, ekologicznym i ekonomicznym strumieniem. Eko-przycisk nie zmniejsza jednak strumienia i temperatury na stałe. Jeśli chcemy ustawić większy przepływ wystarczy jedno kliknięcie eko-punktu. Dodatkową funkcją jest też ograniczenie temperatury. Dzięki przyciskowi nie ma niebezpieczeństwa, że wypływająca woda, będzie zbyt gorąca. To ważne szczególnie w rodzinach, w których z łazienki korzystają samodzielnie także małe dzieci.

Seria wzbogacona została o dodatkowe rozwiązania, które pomagają w codziennej higienie i użytkowaniu. Baterie kuchenne mogą być wyposażone m.in.
w wyciąganą z kranu rączkę natrysku, która pomaga szerokim strumieniem opłukać naczynia lub żywność. Jeden z modeli kuchennych Vega zawiera boczną szczotkę zasilaną wodą. To idealne rozwiązanie przy myciu mocno zabrudzonych naczyń czy samego zlewu. W modelach kuchennych znajdziemy też takie, które zawierają zawory do zmywarki.

Z kolei baterie umywalkowe Oras zostały wzbogacone o modele z rączką natryskową Bidetta - doskonałe rozwiązanie w małych toaletach, w których nie ma miejsca na bidet. Baterie umywalkowe Vega produkowane są również w wersji wyposażonej w zawór spustowy (korek automatyczny).

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej