Baterie umywalkowe bezdotykowe SCHELL PURIS E

2016-01-05 11:22
bateria bezdotykowa
Autor: SCHELL Sterowana na podczerwień elektroniczna bateria SCHELL PURIS E

Baterie umywalkowe bezdotykowe SCHELL PURIS E wyposażone są w elektronikę sterującą na podczerwień, dzięki czemu armatura łazienkowa znacząco ogranicza zużycie wody, a tym samym jej koszty.

Bezdotykowe baterie umywalkowe SCHELL PURIS ED zapewniają automatyczną kontrolę wypływu wody, a jednocześnie małe natężenie jej strumienia (na poziomie 6 l/min), co daje do 62% oszczędności wody w porównaniu z tradycyjnymi, jednouchwytowymi bateriami umywalkowymi. Bezdotykowa obsługa baterii umywalkowej jest także równoznaczna z zapewnieniem higieny korzystania z armatury. Ponadto, bateria wyposażona jest w funkcję płukania antystagnacyjnego, uruchamianego na 20 sekund po 24 godzinach od ostatniego użycia, a także jest przystosowana do dezynfekcji termicznej w temperaturze 70°C.

Jak działa bateria bezdotykowa?

W trakcie pierwszego uruchomienia bateria automatycznie kalibruje zasięg. Wybrany program aktywuje się, trzymając dłoń przed okienkiem sensora podczerwieni. Baterie mogą być zasilane zasilaczem wtyczkowym lub podtynkowym na napięcie 230 V, a także baterią alkaliczną 9 V, która wystarcza aż na 100 000 użyć, a jej wymiana jest łatwa i nie wymaga odłączenia dopływu wody. W zależności od indywidualnych potrzeb można dobrać model na wodę zimną lub wstępnie zmieszaną, a także wyposażoną w zintegrowany mieszacz z regulacją temperatury wody.

Elektroniczna bateria umywalkowa PURIS E kosztuje od 1367,92 do 1564,10 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej