Baterie umywalkowe bezdotykowe SCHELL PURIS E

2016-01-05 11:22
bateria bezdotykowa
Autor: SCHELL Sterowana na podczerwień elektroniczna bateria SCHELL PURIS E

Baterie umywalkowe bezdotykowe SCHELL PURIS E wyposażone są w elektronikę sterującą na podczerwień, dzięki czemu armatura łazienkowa znacząco ogranicza zużycie wody, a tym samym jej koszty.

Bezdotykowe baterie umywalkowe SCHELL PURIS ED zapewniają automatyczną kontrolę wypływu wody, a jednocześnie małe natężenie jej strumienia (na poziomie 6 l/min), co daje do 62% oszczędności wody w porównaniu z tradycyjnymi, jednouchwytowymi bateriami umywalkowymi. Bezdotykowa obsługa baterii umywalkowej jest także równoznaczna z zapewnieniem higieny korzystania z armatury. Ponadto, bateria wyposażona jest w funkcję płukania antystagnacyjnego, uruchamianego na 20 sekund po 24 godzinach od ostatniego użycia, a także jest przystosowana do dezynfekcji termicznej w temperaturze 70°C.

Jak działa bateria bezdotykowa?

W trakcie pierwszego uruchomienia bateria automatycznie kalibruje zasięg. Wybrany program aktywuje się, trzymając dłoń przed okienkiem sensora podczerwieni. Baterie mogą być zasilane zasilaczem wtyczkowym lub podtynkowym na napięcie 230 V, a także baterią alkaliczną 9 V, która wystarcza aż na 100 000 użyć, a jej wymiana jest łatwa i nie wymaga odłączenia dopływu wody. W zależności od indywidualnych potrzeb można dobrać model na wodę zimną lub wstępnie zmieszaną, a także wyposażoną w zintegrowany mieszacz z regulacją temperatury wody.

Elektroniczna bateria umywalkowa PURIS E kosztuje od 1367,92 do 1564,10 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej