Baterie na lata

2009-08-19 17:05
Baterie na lata
Autor: ROCA

Nowe serie stylowych i funkcjonalnych baterii Roca są już na polskim rynku.

W ofercie firmy Roca pojawiły się trzy nowe kolekcje baterii:

  • awangardowa seria z elementami retro — Betap,
  • minimalistyczna — Singles-Pro,
  • uniwersalna — Monodin-N.

Wszystkie produkty wyposażono w bardzo wydajną technologię, która gwarantuje ich ekonomiczne użytkowanie. Najważniejszą z nich jest ceramiczna głowica, która zapewnia szybki i precyzyjny, a przy tym cichy przepływ wody.

Ekskluzywna

Kolekcja Betap to dzieło Antonio Bullo, światowej sławy projektanta ceramiki łazienkowej oraz baterii. Składa się ona z sześciu chromowanych baterii w awangardowym stylu. Baterie są nowoczesne, pasują do chłodnych, minimalistycznych wnętrz, a zarazem mają charakterystyczne dla lat trzydziestych XX w. geometryczne kurki w stylu ArtDeco. Zawory ceramiczne, w które wyposażono baterie, są wyjątkowo wytrzymałe, bezawaryjne oraz odporne na odkształcenia i zmęczenie. Dzięki wyjątkowej szczelności, woda z obrotowej wylewki nie kapie i jest zamykana za pomocą  ¼ obrotu kurka.

W skład kolekcji wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natryskowe oraz bidetowa. Betap to doskonałe uzupełnienie ceramiki łazienkowej Roca z serii Dama Senso Compacto & Square, Khroma i Hall.

Minimalistyczna

Singles-Pro to mini seria ekskluzywnych baterii charakteryzujących się nie tylko minimalistyczną linią, ale i innowacyjnością. Za sterowanie ilością wypływającej wody odpowiada głowica progresywna, która umożliwia ustawienie właściwej temperatury wody zmieszanej. Urządzenie sterowane jest uchwytem działającym w płaszczyźnie pionowej, a siła strumienia zależy od kąta jego odchylenia. Po przekroczeniu kąta 110 stopni temperatura wypływającej wody zmienia się w ciepłą. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć ilość zużywanej wody nawet o 25 procent w porównaniu z tradycyjnymi bateriami. Seria Singles-Pro składa się z baterii umywalkowej sztorcowej niskiej oraz wysokiej. Niewielkie urządzenia pasują do małych przestrzeni kąpielowych, dobrze komponują się z ceramiką łazienkową Roca w stylu trendy, m.in. z umywalkami Element i Diverta.

Uniwersalna

Ofertę baterii marki Roca na 2009 rok uzupełnia Monodin-N. Jest to kolekcja 12 chromowanych urządzeń z linii komfortowej, które można wykorzystywać zarówno w łazience, jak i w kuchni. Wszystkie baterie wyposażone są w głowice ceramiczne i systemy ograniczenia maksymalnej temperatury wody oraz w dwie strefy wypływu wody – ekonomiczną i komfortową.

Baterie Monodin-N Roca pasują do kolekcji ceramiki łazienkowej Giralda. W skład serii wchodzą baterie: umywalkowe, umywalkowo-zlewozmywakowe, bidetowe, wannowo-natryskowe, natryskowe oraz zlewozmywakowe.

Bateria na lata
Autor: ROCA
Baterie na lata
Autor: ROCA

Roca udziela dziesięcioletniej gwarancji na szczelność głowic ceramicznych oraz pięcioletniej gwarancji na korpus baterii i jakość jej powierzchni chromowanych. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej