Baterie na lata

2009-08-19 17:05
Baterie na lata
Autor: ROCA

Nowe serie stylowych i funkcjonalnych baterii Roca są już na polskim rynku.

W ofercie firmy Roca pojawiły się trzy nowe kolekcje baterii:

  • awangardowa seria z elementami retro — Betap,
  • minimalistyczna — Singles-Pro,
  • uniwersalna — Monodin-N.

Wszystkie produkty wyposażono w bardzo wydajną technologię, która gwarantuje ich ekonomiczne użytkowanie. Najważniejszą z nich jest ceramiczna głowica, która zapewnia szybki i precyzyjny, a przy tym cichy przepływ wody.

Ekskluzywna

Kolekcja Betap to dzieło Antonio Bullo, światowej sławy projektanta ceramiki łazienkowej oraz baterii. Składa się ona z sześciu chromowanych baterii w awangardowym stylu. Baterie są nowoczesne, pasują do chłodnych, minimalistycznych wnętrz, a zarazem mają charakterystyczne dla lat trzydziestych XX w. geometryczne kurki w stylu ArtDeco. Zawory ceramiczne, w które wyposażono baterie, są wyjątkowo wytrzymałe, bezawaryjne oraz odporne na odkształcenia i zmęczenie. Dzięki wyjątkowej szczelności, woda z obrotowej wylewki nie kapie i jest zamykana za pomocą  ¼ obrotu kurka.

W skład kolekcji wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natryskowe oraz bidetowa. Betap to doskonałe uzupełnienie ceramiki łazienkowej Roca z serii Dama Senso Compacto & Square, Khroma i Hall.

Minimalistyczna

Singles-Pro to mini seria ekskluzywnych baterii charakteryzujących się nie tylko minimalistyczną linią, ale i innowacyjnością. Za sterowanie ilością wypływającej wody odpowiada głowica progresywna, która umożliwia ustawienie właściwej temperatury wody zmieszanej. Urządzenie sterowane jest uchwytem działającym w płaszczyźnie pionowej, a siła strumienia zależy od kąta jego odchylenia. Po przekroczeniu kąta 110 stopni temperatura wypływającej wody zmienia się w ciepłą. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć ilość zużywanej wody nawet o 25 procent w porównaniu z tradycyjnymi bateriami. Seria Singles-Pro składa się z baterii umywalkowej sztorcowej niskiej oraz wysokiej. Niewielkie urządzenia pasują do małych przestrzeni kąpielowych, dobrze komponują się z ceramiką łazienkową Roca w stylu trendy, m.in. z umywalkami Element i Diverta.

Uniwersalna

Ofertę baterii marki Roca na 2009 rok uzupełnia Monodin-N. Jest to kolekcja 12 chromowanych urządzeń z linii komfortowej, które można wykorzystywać zarówno w łazience, jak i w kuchni. Wszystkie baterie wyposażone są w głowice ceramiczne i systemy ograniczenia maksymalnej temperatury wody oraz w dwie strefy wypływu wody – ekonomiczną i komfortową.

Baterie Monodin-N Roca pasują do kolekcji ceramiki łazienkowej Giralda. W skład serii wchodzą baterie: umywalkowe, umywalkowo-zlewozmywakowe, bidetowe, wannowo-natryskowe, natryskowe oraz zlewozmywakowe.

Bateria na lata
Autor: ROCA
Baterie na lata
Autor: ROCA

Roca udziela dziesięcioletniej gwarancji na szczelność głowic ceramicznych oraz pięcioletniej gwarancji na korpus baterii i jakość jej powierzchni chromowanych. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej