Bateria zlewozmywakowa Gamma: bateria kuchenna

2011-04-21 9:23
Bateria zlewozmywakowa Gamma: bateria kuchenna
Autor: Grupa Armatura

Gamma to stojąca, jednouchwytowa bateria kuchenna z obrotową wylewką. Wyróżnia się designerskim wzornictwem łączącym dwie różne bryły geometryczne: owal i prostopadłościan oraz  zdecydowaną linią i wysoką charakterystyczną wylewką.

Baterie do kuchni

Baterie Gamma to nowość w ofercie Grupy Armatura. Elementem charakterystycznym tego modelu jest nietypowy uchwyt z otworem w kształcie prostokąta. Bateria wpisuje się w industrialną aranżację kuchni współgrając ze stalowymi czy szklanymi elementami wyposażenia. Jest ona dominującym akcentem we wnętrzach, gdzie prym wiodą kąty proste i geometryczne formy.

Przeczytaj koniecznie: Tam gdzie potrzebna jest higiena...

Rozwiązanie proekologiczne

Bateria Gamma Grupy Armatura pozwala na racjonalne gospodarowanie wodą i zniwelowanie niepotrzebnych strat. Pojedynczy uchwyt ułatwia szybką regulację temperatury oraz strumienia przepływu. Dodatkowo w baterii zainstalowany jest nowoczesny napowietrzacz, który miesza wodę z powietrzem, co zdecydowanie ogranicza jej rozchlapywanie i marnowanie.

Bateria zlewozmywakowa Gamma – cena ok. 443 zł brutto.

Bateria zlewozmywakowa Gamma: bateria kuchenna
Autor: Grupa Armatura
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej