Bateria umywalkowa Sirocco Sensor Power-Safe do obiektów użyteczności publicznej

2015-07-29 11:59
bateria sensoryczna Ferro
Autor: FERRO Bateria bezdotykowa Sirocco Sensor Power-Safe z linii Sirocco Sensor

Bateria bezdotykowa Sirocco Sensor Power-Safe należy do kolekcji czterech bezdotykowych baterii umywalkowych Sirocco Sensor marki Ferro, przeznaczonych do budynków użyteczności publicznej. Baterię sensoryczną wyróżnia energooszczędność, przepływ wody do 5 l/min, a do tego trwałość i odporność na zniszczenie.

Baterię bezdotykową Ferro wyposażono w funkcję regulacji zasięgu czujnika ruchu reagującego na dłonie w przedziale od 80 do 300 mm (ustawienie fabryczne to 180 mm). Bezdotykową baterię umywalkową wyposażono także w zabezpieczenie przed długotrwałym wypływem do 90 sekund oraz regulator strumienia z regulacją jego kierunku.

Armatura Sirocco Sensor może być podłączona do wody zimnej lub zmieszanej, a wyposażona w mieszacze – do ciepłej i zimnej. W przypadku tej ostatniej sprawdzą się mieszacze zewnętrzne Ferro – ustawiany manualnie mieszacz mechaniczny 3/8” MM10, bądź termostatyczny 1/2” MT15B o zakresie temperatury od 30 do 70°C.
Baterie bezdotykowe Sirocco Sensor zasilane są baterią 9V, natomiast w 2 modelach: Sirocco Sensor Power-Safe i Sirocco Sensor Power-Safe Pre-Mixed podstawowym źródłem zasilania jest transformator 230V/9V, a bateria pełni funkcję zasilania awaryjnego.

Możliwość regulacji umywalkowych baterii sensorycznych z linii Sirocco Sensor ma znaczenie przy programowaniu ustawień na potrzeby danego obiektu i konkretnego użytkownika. Praktycznym rozwiązaniem jest pilot sterujący do baterii i zaworów bezdotykowych RC01, dzięki któremu można ustawić zasięg detekcji czujnika, opóźnić włączanie i czas spłukiwania dla zaworów pisuarowych, ustawiać czas zabezpieczenia przed długotrwałym wypływem wody oraz czas blokady przed kolejnym użyciem, a także zaprogramować czas między cyklicznym spłukiwaniem oczyszczającym, które zapobiega stagnacji wody w rurach. Funkcje pilota pozwalają również na powrót do ustawień fabrycznych oraz czasowe wyłączenie urządzeń.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej