AquaClean - toaleta myjąca firmy Geberit

2013-05-14 16:51
aquaclean geberit
Autor: Geberit

Toaleta myjąca firmy Geberit jest połączeniem miski wc z funkcją bidetu. AquaClean zaprojektował znany designer  z Mediolanu - Matteo Thun. Nowością są bardziej kompaktowe wymiary toalety.

Toalety myjące w ofercie firmy Geberit są od już od kilku lat. Wprowadzana na rynek nowa toaleta AquaClean Sela wyróżnia się nowym wzornicwem, zmniejszonymi, w stosunku do poprzednich wersji, wymiarami, oraz jak zawsze łatwym montażem i funkcjonalnością.

Kable i podłączenie wodne wprowadzane są bezpośrednio do miski od tyłu, łączone pod spodem, a następnie chowane w specjalnej rynience. Kiedy klapa jest zamknięta, kontrolki i przyciski nie są widoczne. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać miskę wc w czystości. Natomiast dostęp w przypadku naprawy lub serwisu jest prosty - po odkręceniu pokrywy instalator ma podłączenia wodne i elektryczne oraz części elektroniczne.

Nowe wymiary toalety myjącej to 385 mm szerokości, 579 mm długości.

Deska i pokrywa wykonane są z Duroplastu. Zużycie wody - 1,5 l na minutę. Woda do mycia jest dodatkowo napowietrzana. Geberit AquaClean Sela spełnia wszystkie wymagania normy EN1717 dotyczącej instalacji i zabezpieczenia wody pitnej.

Zobacz film promujący AquaClean Sela

toaleta aquaclean geberit
Autor: Geberit
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej