AquaClean - toaleta myjąca firmy Geberit

2013-05-14 16:51
aquaclean geberit
Autor: Geberit

Toaleta myjąca firmy Geberit jest połączeniem miski wc z funkcją bidetu. AquaClean zaprojektował znany designer  z Mediolanu - Matteo Thun. Nowością są bardziej kompaktowe wymiary toalety.

Toalety myjące w ofercie firmy Geberit są od już od kilku lat. Wprowadzana na rynek nowa toaleta AquaClean Sela wyróżnia się nowym wzornicwem, zmniejszonymi, w stosunku do poprzednich wersji, wymiarami, oraz jak zawsze łatwym montażem i funkcjonalnością.

Kable i podłączenie wodne wprowadzane są bezpośrednio do miski od tyłu, łączone pod spodem, a następnie chowane w specjalnej rynience. Kiedy klapa jest zamknięta, kontrolki i przyciski nie są widoczne. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać miskę wc w czystości. Natomiast dostęp w przypadku naprawy lub serwisu jest prosty - po odkręceniu pokrywy instalator ma podłączenia wodne i elektryczne oraz części elektroniczne.

Nowe wymiary toalety myjącej to 385 mm szerokości, 579 mm długości.

Deska i pokrywa wykonane są z Duroplastu. Zużycie wody - 1,5 l na minutę. Woda do mycia jest dodatkowo napowietrzana. Geberit AquaClean Sela spełnia wszystkie wymagania normy EN1717 dotyczącej instalacji i zabezpieczenia wody pitnej.

Zobacz film promujący AquaClean Sela

toaleta aquaclean geberit
Autor: Geberit
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej