3 kolekcje kolorowych wanien od Villeroy & Boch

2016-04-19 10:06
wanna Loop & Friends
Autor: Villeroy & Boch Wanna z akrylu sanitarnego, z serii Loop & Friends

Firma Villeroy & Boch dalej eksperymentuje z kolorami. Po serii umywalek Artis w pastelowych kolorach przyszła kolej na kolorowe wanny wolno stojące.

3 kolekcje wanien w ponad 200 kolorach

Firma Villeroy & Boch "pokolorowała" wanny wolno stojące z serii La Belle, Squaro Edge 12 oraz Loop & Friends. Wanny pokryte są kolorem z zewnątrz, natomiast wnętrze pozostaje połyskująco białe. Jest to efekt kontynuacji współpracy firmy z niemiecko-duńską projektantką Gesą Hansen. 

Kolorowe umywalki Artis

Quaryl i akryl sanitarny

Z tych właśnie materiałów powstały wanny. Quaryl jest mieszanką kwarcu i akrylu i jest niezwykle plastyczny, co daje duże możliwości projektowe. Ponadto materiał ten jest odporny na zarysowania oraz pomaga utrzymać ciepło wody. Z Quarylu zaprojekrtwane są wanny La Belle oraz Squaro Edge 12. Z kolei wanny Loop & Friends – dostępne w wersji owalnej oraz prostokątnej – wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, z gładką i łatwą w czyszczeniu powierzchnią. Dwa oparcia po obu stronach wanny oraz odpływ umiejscowiony pośrodku pozwala skorzystać z kąpieli jednocześnie dwóm osobom.

Wanny wolno stojące Villeroy & Boch zostały wyróżnione nagrodami: Red Dot Award oraz Interior Innovation Award.

Wanna Squaro Edge 12
Autor: Villeroy & Boch Wanna z Quarylu z serii Squaro Edge 12
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej