16 wymiarów, 3 kształty - seria płaskich brodzików łazienkowych Aeron

2015-03-03 12:14
płaski brodzik do łazienki
Autor: ROCA Brodzik łazienkowy z serii Aeron, kwadratowy

Aeron to seria różnorodnych pod wzgledem wymiarów i kształtów, płaskich brodzików prysznicowych. Brodziki prysznicowe wykonane są z trwałego konglomeratu o nazwie Stonex®. Brodziki do łazienki to nowość Roca.

Nowa linia brodzików prysznicowych to trzy różne kształty: kwadratowy, prostokątny i ¼ koła, oferowanych w 16 wymiarach. Brodziki łazienkowe są na tyle płaskie, że można je zlicować z podłogą, co optycznie zwiększa przestrzeń łazienki. Jest to również wygodniejsze rozwiązanie dla osób mniej sprawnych ruchowo czy małych dzieci.

Konglomerat Stonex®

Brodziki do łazienki wyprodukowano z materiału o nazwie Stonex® - konglomeratu z drobin skał dolomitowych oraz żywic poliestrowych. Uzyskano w ten sposób materiał bardzo plastyczny, odporny na zabrudzenia, ścieranie, promienie UV i łatwy do utrzymania w czystości.

Brodziki prysznicowe dostępne są białym kolorze. Wyposażone są w płaski syfon o dużej przepustowości wody.
Brodziki polecane są do montażu z kabinami Roca z serii Metropolis, City-N i Town, a także drzwiami prysznicowymi do wnęki Town.    

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej