Webinar: "Zrównoważony rozwój – rozwiązania elewacyjne dbające o przyszłe pokolenia"

2021-11-24 11:53
webinar sto
Autor: Sto

Jednym z priorytetowych elementów strategii zrównoważonego rozwoju jest poprawa charakterystyki energetycznej budynków. Większość z nich wciąż znacznie odbiega od standardu energetycznego, który obowiązuje od 2021 roku. Domy są zazwyczaj nieocieplone lub ocieplone nieprawidłowo. 7 grudnia ekspert firmy Sto opowie o dostępnych możliwościach wykorzystania nowoczesnych materiałów do termomodernizacji, spełniających założenia strategii zrównoważonego rozwoju i wpisujące się w trendy.

Zmienia się struktura konsumpcji i produkcji w budownictwie, zarówno pod kątem kształtowania proekologicznych postaw odbiorców, jak i wdrożenia przyjaznych dla środowiska technologii i procesów produkcyjnych. Coraz więcej wyrobów stosowanych w budownictwie objętych jest kryteriami wspólnotowego oznakowania ekologicznego. Wymagane jest także zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych w zakresie trwałości, przydatności do recyklingu, a także uwzględnienie kosztów cyklu życia materiałów budowlanych w zamówieniach publicznych.

O tym wszystkim będzie okazja dyskutować podczas spotkania online, 7 grudnia o godzinie 11.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się 7 grudnia 2021 o godzinie 11. Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

Agenda webinaru

  • Przedstawienie firmy Sto
  • Zrównoważony rozwój – kluczowe informacje z perspektywy branży budowlanej
  • Systemy ociepleniowe StoTherm – zielone budownictwo oraz najnowsze trendy w wyglądzie elewacji
  • Farby elewacyjne Sto – w zgodzie z naturą
  • Q&A – Pytania i odpowiedzi
Webinar poprowadzi
Wojciech Szczepanski Sto
Wojciech Szczepański, ekspert firmy Sto

Dyrektor działu Zarządzania Produktami w Sto Polska sp. z o. o. Absolwent Budownictwa Hydrotechnicznego na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. W firmie Sto pracuje od 1997 roku. Od 21 lat zajmuje się materiałami elewacyjnymi. Jest współtwórcą Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń w 2003 r. Przez kilka lat był szefem Komisji Technicznej SSO, a od 2009 r. pełnił funkcję wiceprezesa. W latach 2011 – 2013 prezes Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.sto.pl/s/.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej