„Warsztat architekta. Fasady” – już dostępny on-line

2018-07-23 14:21
Okładka Fasady 2018
Autor: r.

Szeroka tematyka związana z fasadami zaprezentowana została w kolejnej edycji bezpłatnego dodatku do miesięcznika Architektura-murator. „Warsztat architekta. Fasady” jest już dostępny on-line.

Fasada spełnia wiele zadań, m.in. przyciąga uwagę i jest wizytówką obiektu. Jednocześnie fascynuje i stanowi wyzwanie dla architektów. Materiały i technologie obecnie przez nich stosowane zapewniają niemal nieograniczone możliwości nie tylko pod względem kształtowania płaszczyzn, lecz również wchodzenia w interakcję z otoczeniem. Dążenie do transparentności, wprawienie w ruch, wykorzystanie jako element systemu poprawiającego efektywność energetyczną czy środek przekazu informacji to tylko niektóre z zabiegów stosowanych na elewacjach, pozwalających architektom uciec od utartych schematów i ożywić przestrzeń miejską. Te i inne rozwiązania wraz z opisami interesujących realizacji zaprezentowane zostały w drugiej już edycji publikacji „Warsztat architekta. Fasady” – bezpłatnego dodatku do lipcowej "Architektury-murator".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej