Okładziny elewacyjne CAREA. Fasady wentylowane i niewentylowane

2013-02-03 18:39
okładziny elewacyjne carea
Autor: CAREA Okładziny elewacyjne CAREA. Wykończenie gładkie. Kolor na zamówienie.

Okładziny elewacyjne w Polsce są znane i stosowane od dawna. Na rynku jest wiele firm oferujących rozwiązania dla fasad wentylowanych i niewentylowanych. Na BUDMIE 2013 swoją ofertę zaprezentowała również francuska firma CAREA.

Firma CAREA obecna we Francji jest od 35 lat. Może się pochwalić wieloma realizacjami we Francji i Anglii, również certyfikowanych systemami BREEAM i francuskim Effinergie. W planach firmy CAREA jest podbić również rynek polski.

Okładziny elewacyjne CAREA są wyprodukowane z kompozytu składającego w 90% z surowców mineralnych. Mogą być stosowane na elewacje wentylowane jako okładziny fabrycznie klejone do warstwy izolacji mocowane na ruszcie lub niewentylowane, lub płyty elewacyjne klejone bezpośrednio na powierzchni elewacji.

Duży wybór faktur, odcieni i wymiarów powinien zaspokoić wymagania architektów. Okładziny elewacyjne CAREA mają system niewidocznych mocowań. Specjalnie opracowany przez CAREA system montażu zapobiega powstaniu mostków cieplnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej