Nowe glazury i angoby od Röbena

2014-06-03 16:22
cegła ceramiczna
Autor: Röben Cegła glazurowana w kolorze Maduro

Tym razem nie są to jednak glazurowane i angobowane dachówki ceramiczne, ale cegły ceramiczne, elewacyjne. Producent wprowadził kolekcję cegieł ceramicznych w tych wykończeniach z myślą o możliwości idealnego dopasowania elewacji do pokrycia dachowego. Nowe cegły elewacyjne, pokryte glazurą lub angobą, mają też inne zastosowanie.

Kolekcję cegieł elewacyjnych Premium tworzą cztery produkty: Tobago, Maduro i Trentino - pokryte glazurą oraz Kasztan - wykończony angobą. Cegły elewacyjne odznacza gładka, lekko połyskująca powierzchnia. Kolory cegieł ceramicznych nawiązują barwą do dachówek o tych samych nazwach, dzięki czemu w tym samym kolorze może być teraz dach i elewacja, ale nie tylko. Cegły glazurowane i angobowane można też wykorzystać np. do wykończenia komina, cokołu budynku, ogrodzenia.
Cegły z kolekcji Premium są odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, a także kwasoodporne. Gładka powierzchnia cegieł ceramicznych chroni je przed zabrudzeniami. Producent oferuje cegły w wersji perforowanej (cegła dziurawka) i pełnej, w formacie NF (240x115x71 mm).
Ceny cegieł:
Cegła dziurawka – 2,89 zł/szt.
Cegła pełna – 5,47 zł/szt.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej