Guardian zmienia nazwy produktów - szkła budowlanego

2013-10-28 15:27
Szkło budowlane
Autor: Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Złote Tarasy, Warszawa

Firma Guardian zmienia nazwy niektórych produktów - szkła budowlanego na elewacje z ochroną przeciwsłoneczną SunGuard®. Zmiana nazewnictwa ma na celu stworzenie przejrzystej informacji dotyczącej oferowanych rodzajów szkła budowlanego i parametrów technicznych, a to warunkuje łatwą identyfikację produktów.

Szkło eXtra Selective i szkło SuperNeutral - fasady szklane

Dotychczas szkło budowlane z grupy High Selective dzieliło się na dwie grupy: szkło SunGuard® SN i SunGuard® SNX. Obecnie seria SNX, w skład której wchodzi szkło z powłoką z trzema warstwami srebra, o wysokim poziomie odbicia ciepła i transmisji światła, znana będzie pod nazwą eXtra Selective. Z kolei seria szkła SN z powłoką z dwiema warstwami srebra zmienia nazwę na SuperNeutral.

Szkło High Durable

W ofercie huty szkła Guardian pojawiły się również nowe produkty, które mogą być używane jako szkło monolityczne. Znane były dotąd jako wariant serii szkła SunGuard® Solar i miały oznaczenie HD. Teraz szkła te należą do grupy High Durable i dostępne będą pod nazwą SunGuard® HD.
Nazewnictwo innych produktów SunGuard® Solar nie ulega zmianie. Również seria szkła SunGuard® High Performance, a także wszystkie produkty SunGuard® HP pozostają bez zmian.

Szkło budowlane Advanced Solutions

Huta szkła Guardian promuje również produkty, takie jak Radar Deflective znane jako SunGuard® RD. Uwzględniając rozwój tego segmentu, stworzono serię szkła o nazwie Advanced Solutions, do której zaliczane będą nowatorskie rozwiązania z zakresu szkła budowlanego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej