Elewacje z blachy tytanowo-cynkowej Filharmonii Koszalińskiej - zobacz zdjęcia

2013-01-14 11:16
Elewacje z blachy tytanowo-cynkowej Filharmonii Koszalińskiej
Autor: RHEINZINK Polska Filharmonia Koszalińska w trakcie budowy

Elewacje w systemach pokryciowych z blachy tytanowo-cynkowej mają nieograniczone możliwości wyrazu. Wykonane z tytan-cynku elewacje są piękne, trwałe i...bezobsługowe. Zobacz Filharmonię w Koszalinie.

Naturalny surowiec, jakim jest blacha tytanowo-cynkowa, ma liczne zalety: jest to materiał niepalny, chroniący przed elektrosmogiem i uderzeniem pioruna. Od ponad 30 lat technologia tytan-cynk RHEINZINK jest synonimem trwałości oraz wysokiej jakości estetycznej, dlatego używana jest w prestiżowych budynkach o dużym znaczeniu dla miast, Są to np. spektakularne obiekty kultury, dlatego tytan-cynku użyto do wykończenia elewacji gmachu Filharmonii Koszalińskiej. Autorem projektu Filharmonii w Koszalinie jest Autorska Pracownia Architektoniczna Jacek Bułat z Poznania, natomiast prace blacharskie w technologii poziomego rąbka kątowego wykonała firma "Tomaszczyk i Synowie" z miejscowości Mosty.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej