Nowa blacha trapezowa. Blacha stalowa Trapez T-18 Plus firmy Blach Stal

2012-09-12 13:48
Blacha stalowa Trapez T-18 Plus firmy Blach Stal
Autor: Blach Stal Sp. z o.o. Blacha stalowa Trapez T-18 Plus firmy Blach Stal

Nowa w ofercie firmy Blach Stal stalowa blacha trapezowa dzięki swoim cechom nadaje się zarówno do pokrycia dachu domu, jak i znacznie większych powierzchni hal przemysłowych.

Poza tradycyjnym użyciem blachy trapezowej jako pokrycia dachowego materiał ten może być również wykorzystany do wykańczania elewacji oraz budowy garaży, ścian budynków, czy też do budowy szalunków.

Blacha trapezowa T-18 Plus jest produkowana z ocynkowanej ogniowo stali, pochodzącej z huty Thyssen Krupp Steel. To blacha dachowa i elewacyjna o grubości 0,5 mm, której rdzeń jest pokryty dwustronnie warstwą ocynku o grubości 275 g/m². Dodatkowe zabezpieczenie zapewniają trzy powłoki ochronne: antykorozyjna, gruntująca oraz wierzchnia (organiczna z nienasyconej, utwardzonej żywicy poliestrowej).

Blachy trapezowe T-18 Plus oferowane są z różnym wykończeniem (warstwą wierzchnią): klasycznym alucynkiem, powłoką poliestrową (o grubości od 25 mikronów) lub poliestrową w wersji mat (o grubości od 35 mikronów), a także cynkowo-magnezową powłoką Diamond, czy też najbardziej odporną z tych powłok Colorcoat HPS200 Ultra® (o grubości 200 mikronów), zapewniająca pokryciu doskonałą żywotność nawet do 30 lat. Blacha trapezowa T-18 Plus jest dostępna w dowolnym kolorze z palety RAL zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej.

Znajdujący się pomiędzy profilami blachy trapezowej specjalny rowek odwadniający, zapewnia lepszą szczelność dachu, nawet w przypadku dużych powierzchni hal przemysłowych.

Wymiary blachy trapezowej T-18 Plus firmy Blach Stal:

  • wysokość profilu – 17 mm,
  • szerokość całkowita – 1137 mm,
  • szerokość krycia – 1110 mm,
  • maksymalna zalecana długość arkusza – 12 000 mm.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej