FLAMINGO – rynny spragnione deszczu

2010-04-19 9:58
FLAMINGO – rynny spragnione deszczu
Autor: brak danych

Stalowy System Rynnowy Flamingo to bez wątpienia najlepszy produkt na naszym rynku. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyższa jakość surowców i najnowocześniejszy park maszynowy, pozwalają zaproponować system, który wyróżnia się jakością i estetyką wykonania pod każdym względem.

FLAMINGO – rynny spragnione deszczu
Autor: brak danych

Od wielu lat Firma BUDMAT dbając o najwyższy standard produktów stara się na każdym etapie działania sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu osiąga to co najlepsze. Specjalnie zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów systemu FLAMINGO pozwalają na ich uniwersalne stosowanie. Cały system jest spójny pod względem kolorystycznym, efektywny w odprowadzaniu wody z połaci dachowej i szczególnie wytrzymały.

RYNNY FLAMINGO – Złoty Medalista BUDMA 2010

Wszystkie zaprojektowane elementy systemu Flamingo są innowacyjne i wielofunkcyjne. Potwierdzają to przeprowadzone w Instytutach Naukowych: Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Śląskiej, Akademii Górniczo – Hutniczej, badania i opinie. Na jakość i precyzję wykonania wpływają także zastosowane do produkcji najnowocześniejsze technologie opracowane specjalnie przez BUDMAT. Również one są dziełem wielu przeprowadzonych badań, doświadczeń i twórczych osiągnięć, które inspirowały autorów tego systemu. Specjalnie więc dla ich wdrożenia, a następnie produkcji rynien Flamingo, zaprojektowano i stworzono park maszynowy. W pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, nowoczesne metody wytwarzania i wykorzystanie doświadczeń najlepszych konstruktorów maszyn, pozwoliły uruchomić park maszynowy, który w tym obszarze wytwarzania jest najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym w Polsce.

Rynny Flamingo to szczególnie łatwy i przyjazny w montażu system. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz precyzja wykonania sprawiają, że produkt w swojej innowacyjności i łatwości montażu nie ma sobie równych. Zauważyli to i docenili również sami wykonawcy: dekarze, blacharze, którzy pracując na co dzień z tego typu produktami, wiedzą najlepiej czego potrzebują, aby pewnie i z przekonaniem oferować swoim klientom określone rozwiązania.

Pełną uznania aprobatę dla Stalowego Systemu Rynnowego Flamingo wyraziły niejednokrotnie Firmy Handlowe, Dekarze, Wykonawcy, honorując Firmę BUDMAT swoimi wyróżnieniami, dyplomami, certyfikatami. Najlepszą rekomendację dla całego systemu i jego innowacyjnych rozwiązań przyznała firmie BUDMAT Kapituła Konkursowa Międzynarodowych Targów Poznańskich honorując Rynny Flamingo Nagrodą ZŁOTEGO MEDALU podczas Targów BUDMA 2010 r.

STALOWY SYSTEM RYNNOWY FLAMINGO – 30 lat gwarancji

Stalowy System Rynnowy Flamingo powstaje w 8 dostępnych w ofercie kolorach. Wszystkie elementy systemu wykonane są z tego samego, jednorodnego materiału (blachy stalowej Rain Water System) dostarczanej przez szwedzką hutę SSAB. Każdy element wykonany z tego samego surowca, w jednolitym kolorze, z zachowaniem najwyższej precyzji podczas wytwarzania sprawia, że cały system jest jednolity, spójny i dzięki temu tak łatwy podczas montażu. Dzięki zastosowaniu do produkcji sprawdzonego materiału i wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii wytwarzania Stalowy System Rynnowy Flamingo objęty został okresem 30 lat gwarancji – najdłuższym na rynku.

FLAMINGO – rynny spragnione deszczu
Autor: brak danych
WAŻNE!

Niezależnie od zastosowanego rozwiązania, bardzo ważne jest czyszczenie rynien przynajmniej dwa razy do roku!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej