Dach Holding chce konsolidować branżę dekarzy

2020-03-06 12:07
Konferencja firmy Dach Holding
Autor: Redakcja

Dach Holding S.A. powstał z myślą o konsolidacji branży dachowej i współpracy z producentami i dekarzami aby umożliwić osiągnięcie wspólnych celów, trudnych do zrealizowania samotnie. Dach Holding pozwala na korzystne finansowo zarządzanie zakupami w sieci własnych hurtowni dekarskich oraz pomaga w rozwoju rynkowym zrzeszonych w niej podmiotów gospodarczych.

Dach Holding platformą współpracy

Nastawiając się na konsolidację dekarstwa w Polsce, Dach Holding umożliwia zakup imiennych akcji firmy podmiotom związanym z tą branżą oraz oferuje szeroko rozumianą współpracę w sferze szkoleniowej i biznesowej w ramach programu Dekarz Europejczyk. Zapewnia dekarzom możliwość zdobywania wiedzy zarówno teoretycznej poprzez uczestnictwo w szkoleniach materiałowo-technicznych czy doskonalenia praktycznych umiejętności brygad dekarskich, jak i z zakresu prowadzenia własnego biznesu, tj. organizacji firmy, podatków, kosztorysowania. Tak szeroko zakrojona współpraca ma przekładać się jakość wykonywanych robót, ale także na dobre wyniki finansowe przynależnych firm.

Dekarstwo w Polsce – strategia działania Dach Holding
Autor: Redakcja

 Opisane wyżej priorytety działania, spółka pogrupowała jako:

  • konsolidacja branży,
  • współpraca z dekarzami,
  • wdrożenie programu Dekarz Europejczyk,
  • wzajemna promocja i współpraca biznesowa z producentami z branży oraz dekarzami,
  • coroczna emisja imiennych akcji firmy.
Emisja akcji firmy Dach Holding dla podmiotów z branży dekarskiej
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej