UW ma nowy obiekt sportowy

2007-05-21 13:13
Centrum Sportowo-Rekreacyjne
Autor: Uniwersytet Warszawski

Studenci Uniwersytetu Warszawskiego już od 26 lutego 2007 roku mogą korzystać z nowego obiektu - Centrum Sportowo-Rekreacyjnego. Mieści się on przy ulicy Banacha 2.

Budowa centrum sportowego trwała ponad dwa lata. Teraz studenci będą mieć do dyspozycji dwie duże hale sportowe, w tym pływalnie z ośmiotorowym 25-metrowym basenem i halą sportową kryjącą 3 wielofunkcyjne boiska. Hala sportowa o wymiarach 55 x 37 m jest przystosowana do gier zespołowych, jest w niej także ścianka wspinaczkowa. Na zapleczu są szatnie, natryski, barek oraz biura. Tuż obok powstał parking nadziemny. Inwestycja w pełni została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowy obiekt sportowy sprawi, że uniwersytet nie będzie musiał wynajmować dodatkowych pomieszczeń. Wszystkie zajęcia będą odbywać się w jednym miejscu, a nie tak jak do tej pory w różnych krańcach miasta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej