Szczecin - Gdańsk - Łęgowo, czyli droga krajowa nr 6

2009-06-30 16:22
Droga
Autor: GDDKiA

Firma Tebodin SAP-Projekt będzie sprawowała nadzór inwestorski nad realizacją projektu “Wzmocnienia konstrukcji nawierzchni na drodze krajowej nr 6 Szczecin – Gdańsk – Łęgowo".

Realizacja zadania na drodze krajowej nr 6 potrwa 9 miesięcy i jest trzecim nadzorem drogowym dla GDDKiA realizowanym w obecnej chwili przez gdański oddział Tebodin SAP-Projekt. Wartość tego kontraktu to 245 000 zł.

“Projekty infrastrukturalne są jednym z najważniejszych obszarów, w którym świadczymy usługi. Dlatego cieszmy się z każdego wygranego przez nas przetargu. Co więcej, realizacja kolejnych projektów dla GDDKiA jest dowodem, że dotychczas świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i dlatego firma po raz kolejny zdecydowała się na współpracę właśnie z nami” - powiedział Jerzy Jędrzejewski, dyrektor Biura Tebodin SAP-Projekt w Gdańsku.

Nowe kontrakty Tebodin SAP-Projekt dołączą do długiej listy tych, nad którymi już trwają prace w gdańskim biurze firmy. Odpowiedzialna jest m.in. za nadzór inwestorski nad częścią robót realizowanych w ramach Programu 10+ na terenie Grupy Lotos S.A., nadzór inwestorski na budowie hali sportowo-widowiskowej na granicy miast Gdańska i Sopotu, wykonanie projektów sieci gazowych dla Pomorskiej Spółki Gazowniczej i projektów sieci wodociągowo-kanalizacyjnych dla Gdańskiej Infrastruktury Wodno-Kanalizacyjnej oraz wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy 3 skrzyżowań w Gniewie, Miastku i Bytowie.

Tebodin SAP-Projekt zajmie się również opracowaniem Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego budowy drogi ekspresowej nr 6 na odcinku Słupsk - Lębork. Wartość umowy podpisanej z GDDKiA wynosi 1 890 000 zł, natomiast czas realizacji kontraktu to 13 miesięcy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej