Remont spalonego Pałacu Odrowążów

2013-12-02 16:09
Pałac Odrowążów
Autor: GlobalBrand Institute Zakończył się trwający prawie rok remont prawego skrzydła Pałacu Odrowążów w Chlewiskach. Pałac ucierpiał w wyniku pożaru w grudniu 2012.

Po pożarze, który zniszczył część Pałacu Odrowążów w Chlewiskach, konieczny był gruntowny remont. Po niespełna roku odnowiony pałac zachęca do odwiedzin.

W grudniu 2012 w pożarze spłonęło niemal całe prawe skrzydło pałacu. Już po kilku tygodniach, w styczniu, rozpoczął się generalny remont, który trwał do listopada 2013.

Odbudowa pałacu została wykonana według projektu obecnych właścicieli i kosztowała około 4 mln zł. Głównym wykonawcą była firma SKB z Radomska.

Pałac Odrowążów zyskał nowe pokoje hotelowe, przestronny apartament oraz sale bankietowo – konferencyjne. Odnowiona została także elewacja, która zyskała nieco nowocześniejszy wygląd.

Pałac Odrowążów, Chlewiska
Autor: GlobalBrand Institute Po remoncie pałac zyskał 17 pokoi, przestonny apartament oraz 4 sale bankietowo - konferencyjne.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej