Plac zabaw przed Galerią Malta w Poznaniu – nowa inwestycja dla najmłodszych

2015-06-09 15:16
W Galerii Malta w Poznaniu zrealizowano nową inwestycje przeznaczoną dla najmniejszych klientów centrum handlowego – plac zabaw o nazwie „Natura”
Autor: www.galeriamalta.pl W Galerii Malta w Poznaniu zrealizowano nową inwestycje przeznaczoną dla najmniejszych klientów centrum handlowego – plac zabaw o nazwie „Natura”

W jednym z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce – Galerii Malta w Poznaniu zrealizowano nową inwestycję przeznaczoną dla najmniejszych klientów centrum handlowego – nadmorski plac zabaw o nazwie "Natura".

W poznańskiej Galerii Malta powstała nowa inwestycja dla dzieci

Plac zabaw „Natura” , który zrealizowany został pod budynkiem Galerii Malta w Poznaniu, zajmuje 700m2 powierzchni i mieści 19 różnych urządzeń do zabawy takich jak huśtawki, bujaki, drabinki, piaskownica, górka ze zjeżdżalnią a nawet hamaki. Powstał m. in. z 320 ton  najdrobniejszego dostępnego piasku plażowego oraz białych pali z ekologicznego drewna akacjowego.  Jest to pierwsza w Polsce tego typu atrakcja usytuowana pod galerią handlową. Plac zabaw jest w pełni bezpieczny dla dzieci – został zbudowany zgodnie z normą PN EN 1176, dotyczącą jego bezpiecznego wyposażenia. Posiada również certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz certyfikat Forest Stewardship Council, który gwarantuje, że jest to obiekt przyjazny dla środowiska naturalnego.

Ponadto, w ramach nowej inwestycji, w strefie restauracyjnej budynku Galerii Malta powstał kolorowy kącik z zabawkami, gdzie możliwe jest podgrzanie posiłku oraz skorzystanie z krzesełek do karmienia. Co więcej, na każdym poziomie centrum handlowego znajdują się toalety wydzielone dla najmłodszych użytkowników, podnóżki umożliwiające im umycie rąk, a także specjalne pokoje dla rodziców z dziećmi.
 
Galeria Malta to 3-kondygnacyjny kompleks handlowy o powierzchni całkowitej 162.000 m2. Zlokalizowany jest przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Obiekt wyposażony jest w ok. 160 sklepów oraz lokali usługowych a także Multikino oraz liczne kawiarnie i restauracje.

Nazwa inwestycji: Nadmorski plac zabaw przy Galerii Malta w Poznaniu
Adres inwestycji: Maltańska 1, Poznań
Inwestor: Galeria Malta Sp. z o.o.
Autor projektu architektonicznego: Lars Laj Polska Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Lars Laj Polska Sp. z o.o.
Początek realizacji: 25 maj 2015
Planowane oddanie do użytku: 29 maj 2015
Powierzchnia użytkowa: 700m2

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej