Plac zabaw przed Galerią Malta w Poznaniu – nowa inwestycja dla najmłodszych

2015-06-09 15:16
W Galerii Malta w Poznaniu zrealizowano nową inwestycje przeznaczoną dla najmniejszych klientów centrum handlowego – plac zabaw o nazwie „Natura”
Autor: www.galeriamalta.pl W Galerii Malta w Poznaniu zrealizowano nową inwestycje przeznaczoną dla najmniejszych klientów centrum handlowego – plac zabaw o nazwie „Natura”

W jednym z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce – Galerii Malta w Poznaniu zrealizowano nową inwestycję przeznaczoną dla najmniejszych klientów centrum handlowego – nadmorski plac zabaw o nazwie "Natura".

W poznańskiej Galerii Malta powstała nowa inwestycja dla dzieci

Plac zabaw „Natura” , który zrealizowany został pod budynkiem Galerii Malta w Poznaniu, zajmuje 700m2 powierzchni i mieści 19 różnych urządzeń do zabawy takich jak huśtawki, bujaki, drabinki, piaskownica, górka ze zjeżdżalnią a nawet hamaki. Powstał m. in. z 320 ton  najdrobniejszego dostępnego piasku plażowego oraz białych pali z ekologicznego drewna akacjowego.  Jest to pierwsza w Polsce tego typu atrakcja usytuowana pod galerią handlową. Plac zabaw jest w pełni bezpieczny dla dzieci – został zbudowany zgodnie z normą PN EN 1176, dotyczącą jego bezpiecznego wyposażenia. Posiada również certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz certyfikat Forest Stewardship Council, który gwarantuje, że jest to obiekt przyjazny dla środowiska naturalnego.

Ponadto, w ramach nowej inwestycji, w strefie restauracyjnej budynku Galerii Malta powstał kolorowy kącik z zabawkami, gdzie możliwe jest podgrzanie posiłku oraz skorzystanie z krzesełek do karmienia. Co więcej, na każdym poziomie centrum handlowego znajdują się toalety wydzielone dla najmłodszych użytkowników, podnóżki umożliwiające im umycie rąk, a także specjalne pokoje dla rodziców z dziećmi.
 
Galeria Malta to 3-kondygnacyjny kompleks handlowy o powierzchni całkowitej 162.000 m2. Zlokalizowany jest przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Obiekt wyposażony jest w ok. 160 sklepów oraz lokali usługowych a także Multikino oraz liczne kawiarnie i restauracje.

Nazwa inwestycji: Nadmorski plac zabaw przy Galerii Malta w Poznaniu
Adres inwestycji: Maltańska 1, Poznań
Inwestor: Galeria Malta Sp. z o.o.
Autor projektu architektonicznego: Lars Laj Polska Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Lars Laj Polska Sp. z o.o.
Początek realizacji: 25 maj 2015
Planowane oddanie do użytku: 29 maj 2015
Powierzchnia użytkowa: 700m2

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej